reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Hot TV/Ezo TV nadaje program ITV

dodano: 2013-05-18 11:56 | aktualizacja: 2013-05-18 20:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: informacja własna

HOT TV 18 maja 2013 roku kanał Hot TV/Ezo TV zamiast własnego programu nadaje kopię regularnego przekazu kanału ITV z pełną grafiką ekranową tej stacji, ale z dopiskiem „Emisja testowa”. Nadawcą obu stacji jest spółka Telestar S.A., której właścicielem jest Hyperion S.A. z Grupy Kapitałowej MNI S.A. Na razie nie wiadomo co jest powodem tej sytuacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Hot TV/Ezo TV rozpoczął nadawanie pod koniec kwietnia 2012 roku (początkowo testowe). Początkowo na satelicie pojawiła się plansza sygnalizująca start Ezo TV, którą szybko zmieniono na Hot TV. (więcej tutaj i tutaj) Stacja miała swój program kierować do kobiet i mężczyzn, w wieku 16+, którzy zmęczeni codziennością właśnie w mediach szukają odpoczynku, odprężenia i relaksu. W ramówce stacji miały znaleźć się teledyski, programy poradnikowe i lifestylowe. (więcej tutaj i tutaj) Mimo tych zapowiedzi kanał nadawał tylko muzyczne teledyski (przerywane co jakiś czas reportażami, które miały znaleźć się w zapowiadanej ramówce) i całodobowy czat dla widzów.

W styczniu 2013 roku wprowadzono zmiany w ramówce Hot TV i ITV (więcej tutaj i tutaj)- na antenę Hot TV przeniesiono popołudniowe pasmo ezoteryczne Ezo TV z kanału ITV, a wieczorne nadawano równolegle na obu antenach. Nocne pasmo ITV, w którym nadawane są programy dla widzów dorosłych, zmieniło nazwę na Hot TV. Co ciekawe - kanał Hot TV nadawał w tym samym czasie również z logo Hot TV, ale teledyski. W ciągu dnia na antenie Hot TV było logo Ezo TV.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)
tp. 77 (12,245 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: HOT TV
PID V: 137 (MPEG-2/SD)
PID A: 157
PID PCR: 137
SID: 117
PID PMT: 127
Provider: GlobeCast
Kodowanie: brak

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K SCP990UHD 0,9m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

75 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Antena Triax TD88 grafit

Nowa portugalska antena podświetlana firmy Famaval, z nowym zawieszeniem z...

139 zł Więcej...
reklama