reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Romans i Polsat Sport Weekend

dodano: 2013-05-21 13:04 | aktualizacja: 2013-05-21 14:40
autor: SatExpert | źródło: Presserwis/tvpolsat.info/Inf. własna

logo polsat Jak poinformował „Presserwis”, Telewizja Polsat wystąpiła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z wnioskami o koncesje na nadawanie dwóch kanałów - Polsat Romans i Polsat Sport Weekend. Na razie nadawca nie podał informacji, kiedy miałyby zostać one uruchomione.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat Romans ma emitować filmy i seriale dla kobiet. Kanałem o podobnej tematyce jest należący do niemieckiej firmy Mainstream Media - Romance TV, dostępny w ofercie nc+ i sieci kablowych.

Polsat Sport Weekend będzie uzupełnieniem oferty kanałów sportowych Polsatu. Ma on obecnie trzy takie kanały: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News.

Rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, Olga Zomer, potwierdziła serwisowi satkurier.pl, że złożono wnioski koncesyjne na Polsat Romans i Polsat Sport Weekend. - Jeszcze za wcześnie na konkretne terminy - dodała pytana o ich start.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...