reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika wkrótce mobilnie

dodano: 2013-05-24 12:57 | aktualizacja: 2013-05-24 14:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl

TV Republika Telewizja Republika Piotr Barełkowski, prezes spółki Telewizja Niezależna, nadawcy TV Republika, w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl poinformował, iż firma sprzedała już ponad 6 tys. Kart Klubu Telewizji Republika (ich cena to 138 zł), które umożliwiają oglądanie stacji w sieci. W Internecie kanał codziennie ogląda kilkadziesiąt tysięcy osób, a jego średnia oglądalność minutowa to około 2 tysiące osób. Statystyki oglądalności podnosi możliwość 5-minutowego oglądania stacji w wersji demonstracyjnej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Republika nie jest na razie objęta pomiarem telemetrycznym przez Nielsen Audience Measurement, więc nie znana jest jej widownia u operatorów telewizji płatnej.

Piotr Barełkowski w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl poinformował, iż TV Republika dołączyło już około 50 sieci kablowych z blisko 100, z którym stacja się już porozumiała. Wciąż trwają rozmowy z trzema największymi graczami, czyli UPC Polska, Vectra i Multimedia Polska. (więcej tutaj, tutaj i tutaj)

W ciągu kilku dni możliwość dostępu do TV Republika poszerzy się także o tablety i smartfony z systemami Android oraz iOS (iPhone, iPad). Będzie tam dostępny zarówno streaming płatny, jak i darmowa wersja demo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...