reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje Fightklub HD. Gdzie dostępny?

dodano: 2013-05-29 17:32 | aktualizacja: 2013-05-29 17:35
autor: Anita Dąbek | źródło: Fightklub

fightklub_logo_new.jpg Startuje Fightklub HD, czyli najlepsze walki w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Najciekawsze walki, najtwardsi wojownicy, największe emocje, a teraz jeszcze - najlepsza jakość obrazu i dźwięku. - Z dumą informujemy, że Fightklub właśnie rozpoczął nadawanie programu w jakości HD! - podał nadawca. Fightklub HD jest dostępny w ofercie telewizji kablowej Vectra w całej Polsce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oscar de la Hoya z genialnego boksera zmienił się w znakomitego promotora. Tym razem "Złoty Chłopiec" zaprasza do Sunrise na Florydzie na galę, której głównym wydarzeniem będzie kolejny występ niepokonanego Braulio Santosa. Czy w walce z Dereckiem Wilsonem Kubańczyk udowodni, że zasługuje na miejsce w teamie de la Hoi?

Gala Golden Boy w Sunrise, środa 5 czerwca 22:00, tylko w Fightklubie

Agnieszka Rylik - urodziła się w 1974 roku w Kołobrzegu. W dniu 15. urodzin wybrała się na pierwszy trening kick-boxingu. Po niespełna sześciu miesiącach treningów sięgnęła po tytuł mistrzyni Polski seniorek! Kolejne sukcesy były tylko kwestią czasu: mistrzostwo Europy i świata najpierw amatorskie, potem zawodowe, potem kariera w boksie zawodowym, ukoronowana tytułami mistrzyni świata.

Agnieszkę pracuje w telewizji TVN, można ją także usłyszeć na antenie Fightklubu. A w tym tygodniu - będzie ją można także zobaczyć. W archiwalnym cyklu zapraszamy na walkę Agnieszki Rylik z Diane Dutrą o tytuł mistrzyni świata w wadze lekko półśredniej.

Rylik - Dutra, 6 czerwca o 22:00 tylko w Fightklubie
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...