reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dofinansowanie udziału w targach CeBIT Eurasia

dodano: 2013-06-09 17:10 | aktualizacja: 2013-06-09 21:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

Cebit Elektronika, informatyka i telekomunikacja - to branże, którym poświęcone mają być październikowe CeBIT Eurasia. Polscy wystawcy mogą liczyć na dofinansowanie udziału w imprezie ze środków unijnych - informuje polskie Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji (MAC).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Międzynarodowe Targi ICT CeBIT Bilişim Eurasia odbędą się od 24 do 27 października 2013 roku w Turcji. To impreza skupiająca pod jednym dachem firmy, instytucje i media związane z branżą ICT. Zobaczyć będzie można nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne dla różnych dziedzin gospodarki, w tym: logistyki, turystyki, edukacji i ochrony zdrowia. Udział w targach jest dla przedsiębiorców znakomitą okazją do poznania nowych trendów w branży oraz zbudowania i wzmocnienia sieci kontaktów z partnerami. W ramach targów można uczestniczyć w konferencjach, programach informacyjnych, seminariach i konferencjach prasowych.

Udział polskich przedsiębiorców w tych targach wspiera Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) jako wykonawca programu promocji polskiej gospodarki w Turcji, nadzorowanego przez resort gospodarki. Celem tego projektu jest zwiększenie konkurencyjności i tworzenie pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki, a także wzrost wartości eksportu i inwestycji polskich przedsiębiorców w Turcji.

Udziału przedsiębiorców w targach i misjach może być dofinansowany w ramach Poddziałania 6.5.2 PO IG (do 75 proc. wartości kosztów kwalifikowanych). Termin składania wniosków do polskiego Ministerstwa Gospodarki o dofinansowanie udziału we wszystkich planowanych wydarzeniach to 30 czerwca br. Udział w programie odbywa się w ramach pomocy de minimis (dopuszczalna pomoc publiczna).

Szczegółowe informacje dotyczące składanych dokumentów można znaleźć na stronie:

http://www.mg.gov.pl/Fundusze+UE/POIG/Dzialania/Dzialanie+652/Ogloszenie+o+naborze

Aktualne wzory dokumentów dostępne są na stronie:

http://www.mg.gov.pl/Fundusze+UE/POIG/Dzialania/Dzialanie+652/Dokumenty+dla+wnioskodawcow

Informacja:

agnieszka.schutte[at]paiz.gov.pl lub agnieszka.faust[at]paiz.gov.pl , tel. (0) 22 334-99-88 oraz na stronie www.paiz.gov.pl w zakładce „Targi i misje na terenie Turcji”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...