reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będą kolejne kanały A+E Networks w Polsce?

dodano: 2013-06-12 10:19 | aktualizacja: 2013-06-12 13:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl

A+E Networks Izabella Wiley stanęła właśnie na czele utworzonego w Warszawie biura A+E Networks UK, który w Polsce jest nadawcą kanałów History i Crime & Investigation Network Polsat. (więcej tutaj) Dyrektor generalna A+E Networks UK w Polsce w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl zapowiedziała, że planuje zwiększyć dystrybucję i oglądalność kanałów koncernu i poszerzyć ich ofertę programową. Nadawca rozważy też wprowadzenie do naszego kraju kolejnych stacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czy nadawca zdecyduje się wprowadzić nowe kanały na polski rynek?

- Portfolio A+E Networks jest bardzo szerokie - w skład jego oprócz History i Crime & Investigation Network wchodzą takie stacje jak H2, Lifetime, BIO czy też A&E. Zamierzam przyjrzeć się tym markom i przeanalizować ich potencjał dla polskiego widza. Jeśli będzie zainteresowanie operatorów dołączeniem tych kanałów, na pewno się nad tym zastanowimy - mówi w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Izabella Wiley, dyrektor generalna A+E Networks UK w Polsce.

Nie wyklucza również możliwości uruchomienia kanału Crime & Investigation Network Polsat w wysokiej rozdzielczości (HD), jeśli będzie zainteresowanie ze strony operatorów kablowych i satelitarnych.

Na antenach kanałów A+E Networks UK nie zabraknie też polskich produkcji.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...