reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będą kolejne kanały A+E Networks w Polsce?

dodano: 2013-06-12 10:19 | aktualizacja: 2013-06-12 13:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl

A+E Networks Izabella Wiley stanęła właśnie na czele utworzonego w Warszawie biura A+E Networks UK, który w Polsce jest nadawcą kanałów History i Crime & Investigation Network Polsat. (więcej tutaj) Dyrektor generalna A+E Networks UK w Polsce w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl zapowiedziała, że planuje zwiększyć dystrybucję i oglądalność kanałów koncernu i poszerzyć ich ofertę programową. Nadawca rozważy też wprowadzenie do naszego kraju kolejnych stacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czy nadawca zdecyduje się wprowadzić nowe kanały na polski rynek?

- Portfolio A+E Networks jest bardzo szerokie - w skład jego oprócz History i Crime & Investigation Network wchodzą takie stacje jak H2, Lifetime, BIO czy też A&E. Zamierzam przyjrzeć się tym markom i przeanalizować ich potencjał dla polskiego widza. Jeśli będzie zainteresowanie operatorów dołączeniem tych kanałów, na pewno się nad tym zastanowimy - mówi w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Izabella Wiley, dyrektor generalna A+E Networks UK w Polsce.

Nie wyklucza również możliwości uruchomienia kanału Crime & Investigation Network Polsat w wysokiej rozdzielczości (HD), jeśli będzie zainteresowanie ze strony operatorów kablowych i satelitarnych.

Na antenach kanałów A+E Networks UK nie zabraknie też polskich produkcji.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...