reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będą kolejne kanały A+E Networks w Polsce?

dodano: 2013-06-12 10:19 | aktualizacja: 2013-06-12 13:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl

A+E Networks Izabella Wiley stanęła właśnie na czele utworzonego w Warszawie biura A+E Networks UK, który w Polsce jest nadawcą kanałów History i Crime & Investigation Network Polsat. (więcej tutaj) Dyrektor generalna A+E Networks UK w Polsce w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl zapowiedziała, że planuje zwiększyć dystrybucję i oglądalność kanałów koncernu i poszerzyć ich ofertę programową. Nadawca rozważy też wprowadzenie do naszego kraju kolejnych stacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czy nadawca zdecyduje się wprowadzić nowe kanały na polski rynek?

- Portfolio A+E Networks jest bardzo szerokie - w skład jego oprócz History i Crime & Investigation Network wchodzą takie stacje jak H2, Lifetime, BIO czy też A&E. Zamierzam przyjrzeć się tym markom i przeanalizować ich potencjał dla polskiego widza. Jeśli będzie zainteresowanie operatorów dołączeniem tych kanałów, na pewno się nad tym zastanowimy - mówi w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Izabella Wiley, dyrektor generalna A+E Networks UK w Polsce.

Nie wyklucza również możliwości uruchomienia kanału Crime & Investigation Network Polsat w wysokiej rozdzielczości (HD), jeśli będzie zainteresowanie ze strony operatorów kablowych i satelitarnych.

Na antenach kanałów A+E Networks UK nie zabraknie też polskich produkcji.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...