reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosyjska platforma na Astrze

dodano: 2003-02-26 23:14 | aktualizacja: 2003-02-26 23:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: SES Global/Satellifax

ort_int_new_logo.jpg Yves Feltes - szef PR SES Global potwierdził, że na wiosnę 2003 roku z satelitów Astra 1 - 19,2E wystartuje płatna, rosyjska platforma dla Rosjan mieszkających w Europie. Już teraz jako trailer promocyjny tego pakietu nadawany jest Pierwyj kanał - dawne ORT Int. - z częstotliwości 12,226H (SR=27500, FEC=3/4).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W kilku następnych tygodniach do kanału publicznej telewizji rosyjskiej ORT dołączą kolejne rosyjskie kanały. Które?! To zasadnicze pytanie?

Wielce prawdopodobne jest dołączenie kanału RTR Planeta, który jest tez na dawnym transponderze TVN z Hot Birda oraz z Siriusa - 5E. SES Global twierdzi, że w ciągu 2-3 tygodni dołączą kolejne kanały i rosyjski pakiet zostanie uzupełniony. Niestety pakiet ten będzie prawdopodobnie kodowany (system nieznany, ale możliwe, że będzie to Viaccess 2).

Zapowiadana jest też bardzo podobna sytuacja na satelitach Astra, jeśli chodzi o ofertę niekodowanych, polskich kanałów, uzupełnioną o szybki Internet. Ale kiedy?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...