reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska: 4 kanały znikają, ale będą też nowe

dodano: 2013-06-12 18:24 | aktualizacja: 2013-06-12 23:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: media2.pl/satkurier.pl

Logo_UPC_New_2007 UPC Polska, największy w Polsce operator telewizji kablowej, planuje zmiany w ofercie telewizji cyfrowej. Z oferty wyłączone zostaną cztery kanały telewizyjne: ESPN America, ESPN Classic, Hot TV/Ezo TV oraz myZen.TV HD. Operator zapewnia jednak, że w zamian wzbogaci ofertę o nowe pozycje programowe, ale na razie nie ujawnia jakie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z oficjalnej listy kanałów telewizyjnych dostępnych w ramach telewizji cyfrowej UPC Polska zniknęły cztery kanały telewizyjne - ESPN America, ESPN Classic, Hot TV/Ezo TV oraz myZen.TV HD. Kanały jeszcze są dostępne w cyfrowych dekoderach UPC, a ich wyłączenie planowane jest w połowie wakacji.

- Od 31 lipca 2013 roku kanały ESPN America i ESPN Classic nie będą dostępne w ofercie Telewizji Cyfrowej UPC - ich nadawca podjął decyzję o zakończeniu emisji na rynku polskim. Transmisje niektórych rozgrywek pokazywanych w ESPN America będzie można oglądać w serwisie ESPN Player. Tego samego dnia i również decyzją nadawcy o zakończeniu nadawania, z oferty UPC zostanie wycofany kanał Hot TV. W wyniku analizy popularności i oglądalności kanałów wśród naszych klientów, podjęliśmy decyzję o wyłączeniu z oferty myZen.tv HD - poinformowała serwis media2.pl Ewa Sadowska z biura prasowego UPC Polska.

Wyżej wymienione kanały na razie zniknęły z oficjalnej listy programów dostępnych w UPC Polska, co jest istotne w przypadku podpisywania nowych umów z UPC (w momencie ich wyłączenia abonenci z nowymi umowami nie otrzymają prawa do rozwiązania umowy w przypadku zmian bez ponoszenia kary). Obecni abonenci o zmianach zostaną poinformowani „z odpowiednim wyprzedzeniem" w korespondencji od UPC.

UPC Polska chce poszerzyć wkrótce ofertę o nowe kanały:

- Przygotowujmy się do włączenia kilku nowych wartościowych dla widzów kanałów - o tych zmianach będziemy informować na bieżąco - zapowiada Sadowska (za media2.pl).

Na chwilę obecną nie wiadomo jakie kanały pojawią się w ofercie UPC Polska. Według wcześniejszych informacji, operator negocjuje z nadawcami kanałów nSport (więcej tutaj), TV Republika (więcej tutaj, tutaj, tutaj i tutaj) i STARS.TV (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...