reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nagrody ministra kultury w TVP Kultura

dodano: 2013-06-19 20:52 | aktualizacja: 2013-06-19 21:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Kultura 25 czerwca 2013 roku o godzinie 19:30 TVP Kultura przeprowadzi transmisję uroczystej gali z wręczenia dorocznych Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla osób działających w sferze kultury, m.in. artystów, twórców, animatorów kultury, menedżerów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Doroczna Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznawana jest od 1997 roku artystom, twórcom i animatorom kultury w uznaniu całokształtu ich działalności lub za wybitne osiągnięcia w danym roku w reprezentowanej przez nich dziedzinie. W 2012 roku uhonorowani nimi zostali m.in.: Ewa Demarczyk, Agata Kulesza, Anda Rottenberg, Wojciech Smarzowski, Jan „Ptaszyn” Wróblewski, Paweł Łysak, Stanisław Barańczak, Marek Niedźwiecki i portal legalnakultura.pl.

Gala wręczenia nagród odbędzie się w Arkadach Kubickiego w Warszawie. W roli gospodarzy wystąpią: Katarzyna Pakosińska i minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Katarzyna Nosowska, laureatka nagrody z 2011 roku, którą usłyszymy w repertuarze Agnieszki Osieckiej.

Powtórka programu przewidziana jest na 26 czerwca br. o godzinie 11:05.

Warto dodać, że dzięki możliwości odbierania TVP Kultura na trzecim multipleksie (MUX 3) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) o 48 proc. wzrosła oglądalność stacji w maju 2013 roku wśród kanałów filmowych.

Dzięki temu kanał znalazł się na szóstym miejscu w zestawieniu w grupie docelowej 4+, wyprzedzając takie stacje jak Ale Kino+, HBO czy CANAL+. W grupie komercyjnej 16-49 TVP Kultura znalazła się na ósmym miejscu pod względem oglądalności kanałów filmowych, również wyprzedzając CANAL+ i Ale Kino+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...