reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

7 MW we Włoszech dla Econergy z Izraela

dodano: 2013-06-26 16:20 | aktualizacja: 2013-06-28 13:10
autor: Anita Dąbek | źródło: Prothea

solar_PV_www3 Izraelski fundusz Econergy nabył elektrownie słoneczne o łącznej mocy 7 MW od włoskiej spółki Sorgenia. Doradcą dla tej transakcji była firma Prothea. Umowa obejmuje 10 elektrowni fotowoltaicznych znajdujących się w kilku regionach Włoch. Chodzi zarówno o naziemne, jak i dachowe elektrownie - przemysłowe i komercyjne. Kredyt został udzielony przez Mediocredito Italiano.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prothea działał jako doradca techniczny i finansowy dla Econergy, natomiast Studio Legale Agnoli i Giuggioli byli doradcami prawnymi.

Alessandro Cohen, dyrektor pionu odnawialnej energii Prothea, w następujący sposób skomentował transakcję: - Cieszymy się, że mogliśmy ponownie wspierać Econergy w rozwoju ich włoskiego portfolio. W tak trudnym okresie, zdolność do pozyskania finansowania jest potwierdzeniem naszej siły i naszej pozycji na rynku. Ponadto, był to zaszczyt i przyjemność pracować, jako kontrahent, z Sorgenia, jedną z czołowych włoskich firm energetycznych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inwestycje na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...