reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVR HD w przekazie satelitarnym, a co z kablówkami?

dodano: 2013-06-29 15:16 | aktualizacja: 2013-06-29 19:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TVR nowe 1 lipca 2013 roku w przekazie satelitarnym zadebiutuje TVR HD (więcej tutaj). Kanał w wysokiej rozdzielczości zastąpi dotychczasowy przekaz w SD. Pojawiają się pytania, czy kanał TVR HD będzie dostępny we wszystkich telewizjach kablowych, gdzie jest nadawana obecnie wersja SD. Odpowiedzi na nie udzielił przedstawiciel stacji na Forum SAT Kuriera.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Retransmitowanie kanału TVR jest suwerenną decyzją każdego operatora kablowego. Ma on pełną swobodę w decydowaniu czy chce retransmitować sygnał HD czy SD. Nie jest to więc pytanie do nas, lecz do każdego operatora kablowego z osobna. Z rozmów prowadzonych z telewizjami kablowymi wynika jednak, że większość z nich woli sygnał SD i taki będą otrzymywać. Nieliczne sieci są zainteresowane polepszeniem jakości i redystrybucją przekazu HD. Polecam więc zadawanie pytań operatorom, w ten sposób możecie wpłynąć na ich jakość techniczną - poinformował przedstawiciel telewizji TVR na Forum SAT Kuriera.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 450 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...
reklama