reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP3: Po konferencji w Zielonej Górze

dodano: 2013-06-30 19:29 | aktualizacja: 2013-06-30 22:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP Gorzów Wielkopolski/satkurier.pl

TVP3 TVP 3 Trójka 28 czerwca 2013 roku w Zielonej Górze odbyła się kolejna konferencja pt. „Rola Oddziałów Terenowych TVP w rozwoju społeczeństwa informacyjnego”(więcej tutaj). Jej organizatorami byli TVP Gorzów Wielkopolski i Uniwersytet Zielonogórski.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W trakcie konferencji wiceminister spraw wewnętrznych Marcin Jabłoński i członek zarządu TVP Marian Zalewski uruchomili Regionalny System Ostrzegania (RSO), będący wspólną inicjatywą TVP i Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego (więcej tutaj, tutaj, tutaj, tutaj i tutaj). System umożliwi mieszkańcom regionu dostęp do informacji i komunikatów o zagrożeniach i sytuacjach kryzysowych w  tym województwie za pośrednictwem telewizji. Informacje będą się ukazywały za pośrednictwem nadajników telewizyjnych w Gorzowie Wielkopolskim, Jemiołowie i Wichowie jako komunikaty na wszystkich kanałach TVP multipleksu trzeciego (MUX 3), który jest już dostępny na terenie całego województwa lubuskiego: TVP1, TVP2 HD, TVP Info, TVP Gorzów Wielkopolski, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Rozrywka i TVP Polonia. W przyszłym roku RSO ma objąć całą Polskę.

Była to ostatnia z cyklu regionalnych konferencji zapowiadających start kanału TVP3 (więcej tutaj), będącego wspólną anteną ośrodków regionalnych TVP. Podobne odbyły się już w: Warszawie (więcej tutaj, tutaj i tutaj), Toruniu (więcej tutaj), Gdańsku (więcej tutaj), Szczecinie (więcej tutaj i tutaj), Opolu (więcej tutaj i tutaj), Wrocławiu (więcej tutaj), Kielcach (więcej tutaj), Białymstoku (więcej tutaj, tutaj i tutaj), Olsztynie (więcej tutaj), Krakowie (więcej tutaj), Rzeszowie (więcej tutaj i tutaj), Poznaniu (więcej tutaj i tutaj), Katowicach (więcej tutaj), Lublinie (więcej tutaj) i Łodzi (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...