reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosyjski EuroNews w Canal Satellite

dodano: 2003-03-07 07:35 | aktualizacja: 2003-03-07 07:38
autor: Piotr Witkowski | źródło:

Canal Satellite Od środy rosyjska wersja językowa kanału informacyjnego EuroNews jest dostępna także dla abonentów francuskiego pakietu cyfrowego Canal Satellite. Po sukcesie, jaki stacja odniosła w Rosji, jej nadawca zdecydował się zaoferować ją rosyjskojęzycznym abonentom platformy. EuroNews po rosyjsku pojawi się również we francuskich w sieciach kablowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Canal Satellite jest pierwszym operatorem cyfrowym, który da rosyjskiej społeczności mieszkającej we Francji kanał w ich rodzimym języku. W ciągu kilku najbliższych tygodni, EuroNews po rosyjsku pojawi się w największych francuskich sieciach kablowych. Oznaczać to będzie, iż kanał EuroNews po rosyjsku dotrze do 4 mln gospodarstw domowych – powiedział David Lowen, szef zarządzający EuroNews.

Dotychczas EuroNews oferowany był w ramach platformy Canal Satellite w czterech wersjach językowych: francuskiej, angielskiej, włoskiej i hiszpańskiej. Obecnie ponad 2 mln abonentów tej platformy zyskają dostęp do rosyjskiej wersji językowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...