reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Film „Historia Judy Garland” w CBS Drama

dodano: 2013-07-02 16:27 | aktualizacja: 2013-07-02 18:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: CBS Drama

CBS Drama W lipcowe soboty o godzinie 22:00 na kanale CBS Drama emitowane będą programy z cyklu „Prawdziwe Historie”. 7 i 14 lipca 2013 roku wyemitowana zostanie 1. i 2. część filmu „Historia Judy Garland” (2001) o losach znakomitej, ale nieszczęśliwej aktorki, matki Lizy Minnelli. Pięciokrotnie zamężna, Judy Garland zagrała między innymi w filmach: „Laski na Broadwayu”, „Dziewczyna z Chicago” i „Narodziny gwiazdy”. Widzom jest doskonale znana z roli Dorotki w „Czarnoksiężniku z Oz”. To na potrzeby tego filmu zaśpiewała słynną do dziś piosenkę „Over the Rainbow”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Historia Judy Garland” ukazuje życie znanej aktorki począwszy od jej dzieciństwa, kiedy to nazywała się jeszcze Frances Ethel Gumm, aż po jej tragiczną śmierć w 1969 roku. Według lekarzy, Garland nieświadomie przedawkowała barbiturany. Czy tak było w istocie? Czy może aktorka celowo chciała przyspieszyć swoją śmierć?

Film oparty jest na wspomnieniach najmłodszej córki Garland, Lorny Luft i trzeciego męża Judy, Sida Lufta. W główną rolę w filmie wciela się Judy Davis, która za imponujący portret tytułowej bohaterki otrzymała Złoty Glob. Film to wciągająca historia zawodowego triumfu i osobistych rozterek kobiety nazywanej przez Freda Astaire’a „największą artystką, jaka kiedykolwiek żyła”.

1. i 2. część filmu „Historia Judy Garland” 7 i 14 lipca 2013 roku o godzinie 22:00 w cyklu „Prawdziwe Historie” w CBS Drama.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...