reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TCM HD w Hiszpanii od września

dodano: 2013-07-09 11:35 | aktualizacja: 2013-07-09 12:35
autor: Anita Dąbek | źródło: rapidtvnews

TCM Polska Turner zapowiedział, że we wrześniu 2013 roku uruchomi w Hiszpanii kanał TCM HD. Spółka kontynuuje restrukturyzację swojej przyszłej oferty i strategii i postanowiła zaprezentować w HD jeden z najstarszych hiszpańskich kanałów płatnej telewizji. TCM HD będzie dostępny w ramach CANAL+, Movistar TV, ONO i głównych operatorów regionalnych, takich jak R lub Telecable.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ostatnich tygodniach Turner ogłosił pierwsze zamknięcia Cartoon Network i Cartoonito w platformach płatnej telewizji, pozostawiając ofertę dla dzieci dostępną wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej oraz naziemnej telewizji cyfrowej (kanał Boing). Następnie ogłosił zamiar uruchomienia VOD z programami Cartoon Network.

TCM HD wpisuje się w strategię firmy, według Turnera, i będzie miał nową ramówkę, w której pokazywane będą filmy od Luisa Buńuela do Larsa Von Triera.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...