reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CI Polsat: 4 nowości w sierpniu

dodano: 2013-07-10 13:08
autor: Anita Dąbek | źródło: CI Polsat

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Na sierpień 2013 roku kanał dokumentalny CI POLSAT przygotował 4 nowości programowe: „Rodzinne zabijanie”, „Kobiety potwory”, „Kobiety, które zabijają” i „Seryjni mordercy”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rodzinne zabijanie
Poniedziałki od 26 sierpnia o 21.30

Nowy trzyczęściowy serial „Rodzinne zabijanie” przedstawia przerażające historie rodzin, które wspólnie dokonały morderstwa na kimś ze swych krewnych. Wielu z nas to się po prostu nie mieści w głowie: mąż zabija żonę z pomocą własnej matki, rodzeństwo pozbawia życia własnego ojca, matka i dzieci mordują jej męża. Wykorzystując udramatyzowane rekonstrukcje, wypowiedzi świadków, zeznania złożone na policji oraz autentyczne nagrania zgłoszeń, w „Rodzinnym zabijaniu” próbujemy pozbierać wszystkie szczegóły tych niezwykłych spraw i odpowiedzieć na pytanie, jak można z zimną krwią zamordować kogoś ze swych najbliższych.

Kobiety potwory
Środy od 7 sierpnia o 21.30

„Kobiety potwory” to historie niewiernych mężczyzn i ich kochanek, które postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce. W każdym odcinku poznamy kobiety uwikłane w skandalizujące romanse o tragicznych konsekwencjach, niezadowolone z roli „tej drugiej” i gotowe zrobić wszystko, aby się pozbyć żony swego kochanka. Wykorzystując rekonstrukcje oraz świadectwa uczestników wydarzeń, ten nowy serial dokumentalny pokazuje, jak w trójkącie miłosnym pewnego dnia może się pojawić śmierć.

Kobiety, które zabijają
Co wieczór prócz weekendów od 1 sierpnia o 19.00

„Kobiety, które zabijają” prezentuje autentyczne historie kobiet-morderczyń i wydarzenia, które pchnęły je do popełnienia szokujących zbrodni. Te mrożące krew w żyłach opowieści wywracają do góry nogami stereotypy na temat przestępstw i przestępców, pokazując, jak pozornie zwyczajne kobiety, mające rodziny, przyjaciół i dobrą pracę, mogą niekiedy posunąć się do morderstwa. Motywy bywają tak różne jak same sprawczynie: zemsta na niewiernym mężu, chęć zdobycia ogromnego ubezpieczenia, zapłata za lata przemocy i poniżenia...

Seryjni mordercy
Od 1 sierpnia o 20.30 od poniedziałku do piątku

W sierpniu w CI POLSAT będzie można obejrzeć odcinki z cyklów „Urodzeni, by zabijać” oraz „Zło z bliska”, przedstawiające sylwetki najbardziej znanych w historii seryjnych morderców. Co wieczór od poniedziałku do piątku będziemy zgłębiać umysłowość najstraszliwszych morderców z ostatnich 30 lat i przyglądać się zbrodniom, które uczyniły z nich ikony zła. W każdym programie odsłaniamy ich przeszłość, opowiadamy ze szczegółami o straszliwych zbrodniach, jakie popełnili, a także próbujemy dokonać głębokiej analizy psychologicznej każdego z tych ludzi, by zrozumieć, co skierowało ich na ścieżkę zbrodni. Przyjrzymy się takim osławionym mordercom jak Ted Bundy, Charles Starkweather, John Wayne Gacy, Fred West i Harold Shipman.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 5/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 5/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

200 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

219 zł Więcej...
reklama