reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fightklub w Cyfrowym Polsacie i nc+?

dodano: 2013-07-17 11:14 | aktualizacja: 2013-07-17 11:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Profil Fightklub i Sportklub na portalu Facebook

fightklub_logo_new.jpg Prawdopodobnie już wkrótce kanał Fightklub pojawi się w ofercie platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat - informuje nadawca na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook. Początkowo ma to być tylko wersja SD. Na razie nie wiadomo, czy w Cyfrowym Polsacie pojawi się również inny kanał nadawcy - Sportklub. Wiadomo natomiast, że negocjacje nadal trwają. Możliwe, że oba kanały pojawią się też w platformie nc+, bo dołączono do nich kodowanie Nagra MA dla kart CYFRY+, a nie zniknął Conax dla kart n,  i to mimo tego, że stacji tych nie ma w dekoderach nc+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kiedy FightKlub będzie dostępny w Cyfrowym Polsacie? Czy w wersji SD i HD?

- Wszystko wskazuje na to, że lada dzień, w SD na początek - informuje nadawca na profilu kanału Fightklub na portalu społecznościowym Facebook.

Natomiast na pytanie - czy od 1 sierpnia 2013 roku kanały Sportklub i Fightklub będą dostępne w Cyfrowym Polsacie padła następująca odpowiedź:

- Na chwilę obecną są prowadzone rozmowy - poinformował nadawca na profilu kanału Sportklub na portalu społecznościowym Facebook.

Przypomnijmy, iż w maju 2013 roku nadawca informował, iż prowadzone są rozmowy z Cyfrowym Polsatem, natomiast nie ma ich z nc+ (więcej tutaj).

Nadawcą kanałów Sportklub, Fightklub i Fightklub HD jest węgierska spółka Iko Media Group.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama