reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat: pierwsza 10-tka operatorów pay-tv

dodano: 2013-07-17 12:52 | aktualizacja: 2013-07-17 13:28
autor: Jerzy Kruczek | źródło: rpkom.pl/European Audiovisual Observatory

Cyfrowy Polsat Logo Telewizja Telefon Internet Polska platforma satelitarna Cyfrowy Polsat znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu największych platform satelitarnych jaki został przygotowany przez European Audiovisual Observatory.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 2012 roku Cyfrowy Polsat pod względem przychodów (na wykresie w mln euro) teoretycznie znajdowała się na 11. miejscu największych platform płatnej telewizji w Europie. Jednak w wyniku przejęcia Virgin Media przez Liberty Global (w Polsce właściciela m.in. UPC Polska i współudziałowca nc+) platforma Cyfrowy Polsat weszła do pierwszej dziesiątki. To jednak nie koniec zmian, bo w wyniku przejęcia Liberty Global przegoni największą do tej pory pod względem przychodów platformę w Europie - BSkyB.Grupa CANAL+, która jest głównym udziałowcem platformy nc+, jest w tym zestawieniu na 3. miejscu, a z innych platform satelitarnych Sky Italia jest na 5. miejscu, a Sky Deutschland na 8 miejscu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Analizy rynkowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...