reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play rozpoczyna testy TV.Play.pl

dodano: 2013-07-18 17:13 | aktualizacja: 2013-07-18 18:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4

Play Next Plus Astro TV.Play.pl Spółka P4, operator sieci komórkowej Play, poinformowała, że przygotowuje się do uruchomienia usługi dostępu do telewizji w smartfonie/tablecie. Usługę będzie świadczyć Next Plus Sp. z o.o. (więcej tutaj) Właśnie rozpoczynają się testy usługi TV.Play.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator szuka osób z całej Polski, którzy są klientami sieci Play (na abonament i na kartę), którzy posiadają smarfony lub tablety z Androidem w wersji co najmniej 4.0. Mogą się oni zgłaszać na stronie www.tv.play.pl do końca lipca br. Do testów zaproszona zostanie wybrana grupa spośród zgłoszonych.

Na początku sierpnia br., wybrani testerzy usługi TV.Play.pl, otrzymają SMSem loginy i hasła oraz dostęp do aplikacji mobilnej na smartfon i tablet oraz aplikacji na komputery stacjonarne (opartej o Silverlight). W fazie testowej usługa będzie bezpłatna, nie będą również pobierane opłaty za transmisję danych podczas oglądania kanałów TV, oglądania filmów VOD lub obrazu na żywo z kamerek rozsianych po całej Polsce w różnych miastach, plażach, górach, itp.

Testerzy będą mieli dostęp do specjalnego panelu, gdzie będą mogli przekazywać swoje uwagi, życzenia i spostrzeżenia na temat działania usługi telewizji mobilnej. Testy potrwają do połowy września br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...