reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Crossing Lines” w AXN od 16 września

dodano: 2013-08-02 10:14 | aktualizacja: 2013-08-02 11:19
autor: Anita Dąbek | źródło: AXN

AXN Dwa premierowe odcinki serialu „Crossing Lines: Przekraczając granice” już 16 września o godz. 22.00 i 23.00 wyłącznie w AXN. We wrześniu kanał AXN zabierze widzów w podróż po Europie w towarzystwie najtwardszych policjantów świata, ścigających międzynarodowych przestępców. Kryminalne intrygi, bariery kulturowe i biurokracja to codzienność, z jaką będą się mierzyć bohaterowie najnowszej oryginalnej produkcji AXN, serialu „Crossing Lines: Przekraczając granice”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
 W obsadzie znalazły się takie gwiazdy, jak zdobywca Emmy i Złotego Globu Donald Sutherland czy znany fanom serialu „Skazany na śmierć”, William Fichtner.

Serial „Crossing Lines: Przekraczając granice” opowiada o pracy Międzynarodowego Biura Kryminalnego (ICC) - elitarnej jednostki policji, tropiącej międzynarodowe przestępstwa na terenie Europy. Zadaniem stanowiącej europejski odpowiednik FBI grupy jest doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości kryminalistów, którzy - ze względu na zniesienie kontroli granicznej pomiędzy państwami Starego Kontynentu - wydają się nieuchwytni.

W obsadzie serialu znaleźli się zarówno amerykańcy jak i europejscy aktorzy, m.in. Donald Sutherland (Włoska robota, Filary Ziemi, Igrzyska Śmierci), William Fichtner (Helikopter w ogniu, Skazany na śmierć), Marc Lavoine (Podwójny blef), Tom Wlaschiha (Gra o tron), Gabriella Pession (Capri, Rossella), Richard Flood (Three Wise Women), Genevieve O’Reilly (Matrix: Reaktywacja) i Moon Dailly (Commissaire Magellan, OSS 117: Lost in Rio).

Serial „Crossing Lines: Przekraczając granice” to trzecia, po „Firmie” i „Hannibalu”, produkcja własna AXN, kanału należącego do Sony Pictures Television (SPT). Zdjęcia realizowane były w wielu krajach Europy, m.in. we Francji i Czechach. Twórcą oraz producentem wykonawczym serialu jest Edward Allen Bernero (Zabójcze umysły). Serial będzie emitowany jednocześnie na 4 kontynentach, w 81 krajach świata.

Dwa premierowe odcinki serialu „Crossing Lines: Przekraczając granice” w poniedziałek, 16 września o godz. 22.00 i 23.00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godz. 22.00 w AXN.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Smit CAM

Tania wersja modułu CI dla skandynawskiego systemu Conax marki Smit....

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 640 zł Więcej...
reklama