reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sukces TVP Żagle [wideo]

dodano: 2013-08-06 13:50 | aktualizacja: 2013-08-06 14:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP Szczecin/satkurier.pl

TVP Żagle Pierwszy w historii TVP kanał na życzenie okazał się ogromnym sukcesem. Kilkadziesiąt tysięcy osób oglądało na żywo relację z największej imprezy żeglarskiej na świecie - finału regat The Tall Ships Races stworzoną przez TVP Szczecin. Kilkudziesięciu dziennikarzy, montażystów, operatorów przez ostatnie dni pracowało bez przerwy, niemal całą dobę. Wozy realizacyjne zaparkowały na 5 dni w kilku miejscach Wałów Chrobrego w Szczecinie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Tworzyliśmy dla państwa telewizję przyszłości - telewizję hybrydową TVP Żagle. Nasi dziennikarze pokazywali państwu każdy centymetr pokładów żaglowców cumujących w Szczecinie. Były relacje, reportaże, wywiady i felietony - informuje TVP Szczecin.

Dzięki TVP Żagle nie wychodząc z domu można było poczuć i to dosłownie magię Wałów Chrobrego i finału regat The Tall Ships Races. Relacje prowadzone były z powietrza i z wody.Każdego dnia tylko z Wałów Chrobrego nadawano 4,5 godziny programu na żywo o żeglarstwie, żeglowaniu, żaglach i żeglarzach.

- Wielkie „Ż” zdominowało naszą pracę. Relacjonowaliśmy dla państwa również wszystko co działo się „wokół regat”, wizytę prezydenta Bronisława Komorowskiego, pokaz fajerwerków, koncerty dla pół miliona widzów. Dziękujemy, że z nami byliście... Trochę zmęczony, ale szczęśliwy zespół TVP Szczecin - informuje nadawca.

Przypomnijmy, iż 2 sierpnia 2013 roku Telewizja Polska po raz pierwszy uruchomiła dedykowany kanał na życzenie - Żagle (więcej tutaj), który do 5 sierpnia br. był nadawany na Platformie Hybrydowej TVP, w Internecie pod adresem www.tvpstream.tvp.pl oraz za pomocą aplikacji TVP Stream na urządzenia mobilne. Dzięki najnowszym technologiom telewizyjnym i internetowym, Żagle można było oglądać nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Kanał jest powiązany z kalendarzem wydarzeń żeglarskich i będzie uruchamiany okazjonalnie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...
reklama