reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sukces TVP Żagle [wideo]

dodano: 2013-08-06 13:50 | aktualizacja: 2013-08-06 14:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP Szczecin/satkurier.pl

TVP Żagle Pierwszy w historii TVP kanał na życzenie okazał się ogromnym sukcesem. Kilkadziesiąt tysięcy osób oglądało na żywo relację z największej imprezy żeglarskiej na świecie - finału regat The Tall Ships Races stworzoną przez TVP Szczecin. Kilkudziesięciu dziennikarzy, montażystów, operatorów przez ostatnie dni pracowało bez przerwy, niemal całą dobę. Wozy realizacyjne zaparkowały na 5 dni w kilku miejscach Wałów Chrobrego w Szczecinie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Tworzyliśmy dla państwa telewizję przyszłości - telewizję hybrydową TVP Żagle. Nasi dziennikarze pokazywali państwu każdy centymetr pokładów żaglowców cumujących w Szczecinie. Były relacje, reportaże, wywiady i felietony - informuje TVP Szczecin.

Dzięki TVP Żagle nie wychodząc z domu można było poczuć i to dosłownie magię Wałów Chrobrego i finału regat The Tall Ships Races. Relacje prowadzone były z powietrza i z wody.Każdego dnia tylko z Wałów Chrobrego nadawano 4,5 godziny programu na żywo o żeglarstwie, żeglowaniu, żaglach i żeglarzach.

- Wielkie „Ż” zdominowało naszą pracę. Relacjonowaliśmy dla państwa również wszystko co działo się „wokół regat”, wizytę prezydenta Bronisława Komorowskiego, pokaz fajerwerków, koncerty dla pół miliona widzów. Dziękujemy, że z nami byliście... Trochę zmęczony, ale szczęśliwy zespół TVP Szczecin - informuje nadawca.

Przypomnijmy, iż 2 sierpnia 2013 roku Telewizja Polska po raz pierwszy uruchomiła dedykowany kanał na życzenie - Żagle (więcej tutaj), który do 5 sierpnia br. był nadawany na Platformie Hybrydowej TVP, w Internecie pod adresem www.tvpstream.tvp.pl oraz za pomocą aplikacji TVP Stream na urządzenia mobilne. Dzięki najnowszym technologiom telewizyjnym i internetowym, Żagle można było oglądać nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Kanał jest powiązany z kalendarzem wydarzeń żeglarskich i będzie uruchamiany okazjonalnie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...