reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

mediaBOX+ nominowany do nagrody CSI Awards

dodano: 2013-08-14 12:24 | aktualizacja: 2013-08-14 14:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: ADB

ADB Group Advanced Digital Broadcast (ADB), dostawca rozwiązań dla inteligentnego domu, ogłosił, że najnowszy dekoder mediaBOX+ - znany z platformy nc+, jest nominowany do branżowej nagrody CSI Awards w dwóch kategoriach: Najlepsze rozwiązanie satelitarne oraz Najbardziej obiecująca technologia zorientowana na użytkownika. Zwycięzca tegorocznej edycji konkursu zostanie ogłoszony w piątek, 13 września podczas wystawy IBC w Amsterdamie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wprowadzony na rynek w marcu bieżącego roku mediaBOX+ jest najnowocześniejszą hybrydową nagrywarką, która jest sercem domowej rozrywki. Stworzony myślą o operatorach, którzy chcą dostarczyć multi-room i multi-screen, czyli zaoferować usługę „TV everywhere”. mediaBOX+ to nie tylko oglądana telewizji, nagrywanie czy korzystanie z serwisów OTT, ale i zatrzymywanie oglądanych treści na jednym urządzeniu i kontynuowanie na drugim - funkcja FollowMe. Wartym podkreślenia jest fakt, że mediaBOX+, tak jak i wszystkie urządzenia działające w ramach multi-screena, ma jeden, spójny interface użytkownika ADB Carbo.

- TV everywhere to nie przyszłość, to już teraźniejszość. Do tej pory trudnym było dostarczenie rozwiązań multi-room i multi-screen, które byłyby łatwe do wdrożenia dla operatora i jednocześnie proste w użyciu dla odbiorcy. Zmienia to mediaBOX+, który realizuje tę ideę oferując użytkownikom rozrywkę, której wcześniej nie mieli, zaś operatorom, inwestycję na dziś i na jutro, dlatego wierzymy w  długofalowy sukces tej platformy - skomentował Peter Balchin, CEO ADB.

mediaBOX+ łączy treści nadawane drogą satelitarną, naziemną czy IP i udostępnia je wszystkim urządzeniom będącym częścią  rozwiązania multi-screen. Dostarczane treści są zawsze chronione, bez względu na to gdzie są odtwarzane, w domu czy poza nim.

Najważniejsze funkcjonalności mediaBOX+:
  • interface użytkownika ADB Carbo,
  • odtwarzanie nagrań w trybie SmoothView,
  • usługi OTT, w tym muzyka i video na żądanie,
  • tablet lub smartfon jako w pełni funkcjonalny  pilot telewizyjny,
  • multi-room z funkcją FollowMe,
  • multi-screen.

Nowa platforma mediaBOX+ będzie pokazywana podczas targów IBC w Amsterdamie - Hala 5, stoisko B48.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...