reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Telekurier” i „Raport z Polski” w TVP Regionalna

dodano: 2013-08-15 20:03
autor: kuba1245ab | źródło: biznes.pl

TVP Regionalna Ramówka TVP Regionalnej odsłania kolejne tajemnice. „Telekurier” i „Raport z Polski” zostaną przeniesione z TVP Info do nowo powstającego kanału TVP Regionalna. Podobnie stanie się z magazynami „Młodzież kontra” oraz „Głos regionów”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosną br. dziennikarze przygotowywanego w TVP Poznań reporterskiego magazynu interwencyjnego „Telekurier” obawiali się, że audycja zostanie zlikwidowana. W jej obronie napisali list do zarządu TVP. Teraz już wiadomo, że „Telekurier” jesienią wróci, ale w ramówce kanału TVP Regionalna. Program będzie nadawany o godz. 19:00 w dni powszednie, a także w wersji weekendowej jako „Telekurier extra” w soboty o 19:00, a w niedziele o 21:00.

Raport z Polski” - dotychczas emitowany w TVP Info zyska nową czołówkę. Od września nie będzie spadał z anteny eliminowany przez relacje z bieżących wydarzeń, jak to było w TVP Info. Wieczorem oprócz „Telekuriera” będą emitowane „Echa dnia” o godz. 21:00, a tuż po nich „Dziennik regionów” o 21:15 .„Echa dnia – komentarze” będą nadawane o godz. 21:40.

W paśmie wspólnym TVP Regionalna pokaże m.in. znane z TVP Info: magazyn „Młodzież kontra” oraz „Głos regionów”. W ramówce znajdzie się ponadto pasmo reportażu, program mniejszości ukraińskiej „Telenowyny”, wspomnieniowy program „Antenowe remanenty”, wykorzystujący regionalne biblioteki programowe, a także kursy językowe „Everyday English” i „Ahora espanol”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...