reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Darmowe pokazy usługi Tooway w całej Polsce

dodano: 2013-08-21 10:41 | aktualizacja: 2013-08-21 10:45
autor: Anita Dąbek | źródło: v5

Tooway Do końca wakacji AVC Polska przeprowadzi na terenie całego kraju serię pokazów usługi satelitarnego dostępu do szerokopasmowego Internetu Tooway firmy Eutelsat. Zainteresowani będą mogli ją przetestować. Oferta jest skierowana głównie do osób mieszkających w regionach o utrudnionym dostępie do Internetu oraz użytkowników sezonowych (np. letnich ośrodków wypoczynkowych, kempingów).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
AVC Polska zależy na rozpowszechnieniu technologii satelitarnej szczególnie w miejscach słabiej zurbanizowanych, gdzie dostęp do Internetu jest utrudniony. W drugiej połowie lipca firmowe stoisko pojawiło się przed Urzędem Gminy Prażmów w woj. mazowieckim, gdzie mieszkańcy mogli zaznajomić się z ofertą, uzyskać fachową wiedzę od ekspertów oraz bezpłatnie przetestować usługę. Kolejnym przystankiem była gmina Nadarzyn (również woj. mazowieckie), stoisko zostało zainstalowane przed Nadarzyńskim Ośrodkiem Kultury. Do końca wakacji każdy zainteresowany może sprawdzić na własną rękę, jak działa satelitarny Internet, w poniższych punktach na terenie całego kraju:
  • INFORMATRONIK; ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406 w Poznaniu
  • CENTRUM SERWISOWE ZASPA; ul. Dywizjonu 303 nr 21 w Gdańsku- Zaspa
  • LT KOMPUTERY; ul. Grodzieńska 36 w Sokółce
  • SATSERWIS; ul. Dworcowa 13 w Gnieźnie
  • PHU KROS; ul. Żebrowskiego 20 w Koszalinie
  • F.H.U. MULTIMEDIA; Plac Narutowicza 12 w Bełchatowie
  • NAWIKOM; ul. Inflacka 65 w Łodzi
  • SIEDZIBA AVC Polska; ul. Żwirowa 18 w Wilczej Górze koło Piaseczna
  • CARDSPLITTER; ul. ul.Senatorska 25 w Legnicy

Lista nie jest zamknięta. Osoby zainteresowane sprowadzeniem stoiska do własnej miejscowości mają możliwość wysłania takiego zapytania bezpośrednio do AVC Polska przez stronę internetową (http://www.avcpolska.com.pl) lub fanpage na portalu facebook (https://www.facebook.com/AVC.Poland).

Oferta usług Tooway firmy Eutelsat zapewnia stały dostęp do Internetu z szybkością do 20 Mb/s w przypadku pobierania danych oraz 6 Mb/s w przypadku wysyłania danych, bez potrzeby korzystania z dodatkowej linii telefonicznej. W skład zestawu niezbędnego do używania usługi wchodzi niewielka antena satelitarna oraz modem lub ruter Wi-Fi, za pomocą którego podłączane są komputery. Ponadto zapewnia użytkownikom możliwość korzystania z usług triple-play, czyli VoIP oraz kompatybilność z usługami telewizji satelitarnej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...