reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rewolucja w TVP Bydgoszcz od 1.09

dodano: 2013-08-25 15:00 | aktualizacja: 2013-08-25 18:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP Bydgoszcz

TVP Bydgoszcz Po rewolucji cyfrowej czas na programową. Od września 2013 roku rusza TVP Regionalna. 18 godzin programu, sprawdzone formaty, a także zupełne nowości. TVP Info stanie się odrębnym kanałem informacyjnym, TVP Regionalna będzie w całości poświęcona temu, co dzieje się lokalnie, tuż obok.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To zupełna rewolucja w świecie mediów. Telewizja regionalna będzie jeszcze bliżej widzów.

- Mam nadzieję, że w ten sposób uda nam się przywrócić właściwy charakter dla telewizji regionalnej, takiej telewizji, która opowiada o życiu blisko ludzi, w której widzowie czują się jak u siebie w domu - powiedziała Katarzyna Marcysiak, sekretarz programowy TVP Bydgoszcz.

Od 1 września br. na widzów TVP Regionalnej czeka 18 godzin programu. Nie zabraknie znanych i lubianych programów z anteny TVP Bydgoszcz - takich jak „Nożem i widelcem”, „Agroregion” czy programu publicystycznego „Samorządni”. Ale to tylko niektóre z nich. W niedzielę o godzinie 8:00 Msza Święta, a wieczorem o 22:20 na żywo magazyn sportowy. To nowość w nadchodzącej ramówce. Od września br. zmieni się także godzina popołudniowego wydania przeglądu najważniejszych tematów dnia - „Zbliżenia Flesz” już o 15:00 i 17:30. Główne wydanie „Zbliżeń” o 18:30, a wieczorne o 22:00. Tuż po nim - o 22:20 - „Rozmowa dnia”.

Aby oglądać nowy kanał wystarczy włączyć telewizor 1 września br.

- Dla użytkownika nie nastąpi żadna zmiana w sensie technicznym - zarówno dekodery jak i telewizory, które są w tej chwili zaprogramowane na odbiór MUX 1, 2 i 3 nie będą wymagały żądnego przestrajania. Na MUX 1 zostanie TVP Info, a na MUX 3 pojawi się nowy kanał do oglądania - tłumaczy Jerzy Czeczot z Wydziału Techniki TVP Bydgoszcz.

Dotychczasowy kanał TVP Info od września będzie zupełnie osobnym, całodobowym programem informacyjnym.

- Do zobaczenia 1 września w TVP Regionalna - zaprasza TVP Bydgoszcz.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...