reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w TVP Gorzów Wielkopolski od 1.09

dodano: 2013-08-25 15:18 | aktualizacja: 2013-08-25 18:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP Gorzów Wielkopolski

TVP Gorzów Wielkopolski Dzięki rewolucji cyfrowej TVP Gorzów Wielkopolski będzie można oglądać w nowym kanale - TVP Regionalna. Kanał TVP Info, gdzie dotąd widzowie oglądali program regionalny, stanie się odrębnym kanałem informacyjnym. - Przygotowujemy nowe programy, będzie też więcej informacji z lubuskiego - pierwsze już o 7:30 - zaprasza TVP Gorzów Wielkopolski.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto szczegóły nowej ramówki TVP Gorzów Wielkopolski:

„Informacje Lubuskie Dzień Dobry“
Przy porannej kawie o tym co wydarzyło się w regionie w ostatnich godzinach i zapowiedzi tego, co przyniesie dzień. Reporterzy opowiedzą o tematach, którymi się zajmują i komu zadadzą, często trudne, pytania. W programie także rozmowy z gośćmi. Nowy program na antenie TVP Gorzów Wielkopolski od poniedziałku do piątku o 7:30.

„Kalejdoskop“
Program, w którym poruszane są ciekawe tematy i zapraszani interesujący goście. Tu mowa jest o sprawach całego regionu, pokazane co dzieje się w lubuskich miastach i miasteczkach. Zapowiedzi imprez, w których warto wziąć udział i patronat nad ważnymi sprawami społecznymi. W programie także porady ekspertów z różnych dziedzin, a także wizyty znanych i lubianych. Kalejdoskop od poniedziałku do piątku 17:30 - 18:00 i 20:00 - 21:00.

„Karty na stół“
Polityczne rozdanie, czyli program „Karty na stół“, a w nim partie słowne z politykami nie tylko z regionu. Program od poniedziałku do piątku o 15:30, powtórka o 18:15.

„Informacje Lubuskie“
„Flesz Informacji Lubuskich“ - czyli skrót najważniejszych informacji z regionu o 17:30. Główne wydanie serwisu o 18:30, po nim od poniedziałku do piątku o 18:50 „Informacje Lubuskie Komentarze“, czyli rozmowa z gośćmi w studiu o najważniejszym temacie dnia. Podsumowanie wydarzeń dnia codziennie o nowej porze - 22:00.

„Ekstraklasa kulturalna“
Subiektywny wybór najciekawszych, najważniejszych i najbardziej niezwykłych (słowem: ekstraklasowych) wydarzeń kulturalnych w regionie, pokazanych i omówionych w niebanalny sposób przez Wojciecha Kuskę. Premiera „Ekstraklasy kulturalnej“ co dwa tygodnie, we czwartek, o godzinie 18:00.

„Lubuski raport gospodarczy“
W „Lubuskim raporcie gospodarczym“ prezentowane są firmy, które nie tylko inwestują, lecz także borykają się z problemami. Ponadto mowa jest o zmieniających się przepisach i ich wpływie na funkcjonowanie życia gospodarczego w regionie. Na program stacja zaprasza co drugi poniedziałek o 18:00.

„Magazyn reporterski“
W programie interwencyjnym reporterzy TVP Gorzów Wielkopolski poruszają w społeczne, często kontrowersyjne i trudne tematy. Nie boimy się pytać, wyjaśniać i dociekać. Interesują nas tematy, które związane są z prawem, codziennym życiem, niesprawiedliwością i konfliktami. „Magazyn reporterski“ w każdą środę o 18:00.

„W obiektywie wojewody“
Rozmowy z Jerzym Ostrouchem, wojewodą lubuskim, wzbogacone felietonami z różnych dziedzin pracy administracji rządowej w terenie. Komentarze do aktualnych wydarzeń w regionie. Program „W obiektywie wojewody“ co dwa tygodnie we wtorek o godzinie 18:15.

„Przegląd tygodnia“
„Przegląd tygodnia“ to tygodniowe źródło informacji i podsumowanie najważniejszych wiadomości z ostatnich siedmiu dni. Program ten z pewnością przypadnie do gustu zapracowanym widzom. Program w każdą sobotę o godzinie 10:00.

„Ichtis“
W magazynie „Ichtis“ widzowie mogą obejrzeć felietony z życia wielu środowisk diecezji. Program pokazuje ludzi, którzy sprawiają, że życie w diecezji jest ciekawe. Katolicki tygodnik telewizyjny w każdą sobotę o 10:25.

„Karty na stół - Ring“
W każdą niedzielę o 10:00 o najważniejszych sprawach regionu Mateusz Karkoszka i Andrzej Loch rozmawiają z gośćmi, którzy nie zawsze są podobnego zdania. Co tydzień poruszane są dwa najważniejsze tematy minionego tygodnia. Program realizowany jest w dwóch studiach - w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze.

„Sport“
Sukcesy i porażki regionalnych drużyn w rozgrywkach ligowych. Najświeższe wieści, nie tylko z lubuskich, stadionów, boisk, parkietów, basenów, torów żużlowych, strzelnic, bieżni, kortów i parkurów, czyli wszystko co kibic wiedzieć powinien. Najważniejsze informacje ze świata lubuskiego sportu w nowej ramówce dwa razy w tygodniu - w sobotę i niedzielę tuż po wieczornym wydaniu „Informacji Lubuskich“ - o 22:25.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...