reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jesienią Eska TV z programami tworzonymi z widzami

dodano: 2013-08-25 18:18 | aktualizacja: 2013-08-25 20:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eska TV/media2.pl

Eska TV Logo Jesień 2013 roku na antenie telewizji Eska TV to czas programów muzycznych powstających przy udziale widzów, najciekawsze wiadomości ze świata show-biznesu i dodatkowe, specjalne pasmo. Widzów kanału czekają kolejne zmiany w ramówce. Obecnie trwają prace nad aplikacją, dzięki której widzowie stacji będą mogli współtworzyć muzyczną ofertę stacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Właściwie przez cały czas badamy gusty muzyczne naszych odbiorców, ale chcieliśmy pójść jeszcze o krok dalej. Stąd pomysł aplikacji, która od września będzie dostępna na naszym fanpage na Facebook - powiedział Maciej Domagała, dyrektor zarządzający Eska TV.

Na przełomie września i października br. stacja przejdzie kolejny lifting graficzny - pojawi się nowa oprawa stacji. W październiku br. pojawi się również nowe pasmo popołudniowo-wieczorne.

- Udało nam się zdobyć content, który jest naprawdę atrakcyjny. Szczegółów jednak nie chcę na razie zdradzać - powiedział Igor Nurczyński, dyrektor programowy Eska TV.

Więcej informacji na ten temat pojawi się już we wrześniu br. Przypomnijmy, że Zbigniew Benbenek, prezes grupy ZPR (Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe), do której należy Eska TV, zapowiadał niedawno w rozmowie z tygodnikiem „Wprost", że na antenie stacji pojawią się filmy (więcej tutaj).

W ramówce kanału Eska TV pozostaną pozycje dobrze znane już z tej anteny: telewizyjne wersje programów „Szymorning" z Szymonem Majewskim oraz „Zwolnienie z WF" z Kubą Wojewódzkim, Agnieszką Szulim, Czesławem Mozilem i Maciejem Stuhrem, codzienna porcja informacji, czyli „Eska TV News" oraz dużo muzyki w takich programach, jak m.in.: „Rap Time Live", „Gorąca 20", „Dance Chart" czy „Hity na Czasie".


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Multiswitch Triax TMS 9x4P

Markowy (duński) multiswitch Triax TMS 9x4P rozdziela sygnał niezależnie z...

375 zł Więcej...
reklama