reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe oblicze TVP Kielce od 1.09

dodano: 2013-08-31 01:36 | aktualizacja: 2013-08-31 10:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP Kielce

tvp kielce.png Od niedzieli, 1 września 2013 roku rozpoczyna nadawanie nowa antena - TVP Regionalna (więcej tutaj), gdzie swoje miejsce znajdzie 16 ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej S.A., w tym także TVP Kielce. Będzie nowe logo, nowa oprawa graficzna i nowe programy. Dotychczasowy kanał TVP Info od września br. będzie zupełnie osobnym, całodobowym programem informacyjnym (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Będzie to „nasza telewizja” - w całości poświęcona wydarzeniom lokalnych społeczności, czyli naszemu codziennemu życiu z jego troskami i radościami, wydarzeniom, które dotyczą nas, naszego miasta i regionu - informuje TVP Kielce.

TVP Regionalna będzie nadawać 18 godzin programu dziennie. Stworzenie takiego kanału stało się możliwe po „rewolucji technicznej”, czyli cyfryzacji. „Informacje” TVP Kielce widzowie będą mogli oglądać cztery razy dziennie: pierwszy, krótki serwis już o 7:30, główne wydanie „Informacji” jak dotychczas o 18:30, skrót „Informacji” o 20:00 i wieczorne „Informacje” o 22:00.

Zmienią się też godziny nadawanie niektórych programów TVP Kielce. I tak: polityczny talk show „Bez demagogii” będzie można oglądać w poniedziałki o 17:30, program kulturalny „Słup” w piątki o 20:10. Premiera cyklu „R jak Reportaż” - co dwa tygodnie w środę o 17:30.

1 września br. wystartuje „Dziennik Regionów” - program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski - emisja codziennie o godzinie 21:30. W ofercie programowej TVP Regionalna będzie wiele nowych propozycji, między innymi „Seniorada” - program przygotowywany przez ekipę TVP Kielce, w którym pokazywane będą ciekawe przykłady integracji osób starszych z młodym pokoleniem. Bohaterem każdego odcinka będzie osoba w wieku 60 plus. Program poprowadzi Andrzej Cempura, aktor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...