reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Szczecin na nowym kanale

dodano: 2013-08-31 02:20 | aktualizacja: 2013-08-31 10:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP Szczecin

TVP Szczecin 1 września 2013 roku rozpocznie emisję 16 nowych programów regionalnych, tworzonych przez ośrodki terenowe TVP. Nowatorski projekt - TVP Regionalna (więcej tutaj) - przez 18 godzin na dobę zapewni widzom najwyższej jakości programy mające wspólny wyznacznik: lokalność. Nowe programy regionalne będą dostępne w naziemnej telewizji cyfrowej i aplikacji na urządzenia mobilne TVP Stream.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już we wrześniu br. w TVP Szczecin jeszcze więcej informacji z Pomorza Zachodniego. Na antenie programy znane i lubiane przez telewidzów i całkowicie nowe produkcje.

2 września br. o godzinie 8:00 Telewizja Szczecin zadebiutuje na antenie ogólnopolskiej swoim nowym porannym programem informacyjnym „Co niesie dzień”. W 24-minutowym magazynie prezentowane będą najświeższe i najciekawsze informacje z ostatnich godzin z różnych regionów kraju i zapowiedź najważniejszych wydarzeń, które będą miały miejsce w trakcie rozpoczynającego się dnia. Oprócz szczecińskich autorów program współtworzą koledzy z innych ośrodków. W jesiennej ramówce TVP Regionalnej emitowane będą również dwa inne programy tworzone przez dziennikarzy TVP Szczecin - dla seniorów program „Klub srebrnego włosa”, z kolei w magazynie „Bez barier” poruszane będę tematy dotyczące osób niepełnosprawnych.

Jesienią br., od poniedziałku do piątku, widzowie TVP Szczecin obejrzą jedyny w telewizji publicznej popołudniowy program lifestylowy „Zawsze po 18:00”.

Po letniej przerwie na antenę wraca program publicystyczny na żywo „Sprawa Polityczna” i cykl interwencyjny „Wokół Nas”.

Na antenie Telewizji Szczecin pojawi się wiele innych chętnie oglądanych programów: „Archiwum zbrodni” o najgłośniejszych procesach sądowych z ostatniego ćwierćwiecza, reportaże w „Magazynie reporterów”, program „Pomerania Ethnica” o mniejszościach narodowych na Pomorzu Zachodnim oraz katolickie „Arka” i „Barka”.

W jesiennej ramówce nie zabraknie też programów kulturalnych, edukacyjnych, sportowych i najświeższych informacji z całego województwa zachodniopomorskiego w trzech codziennych serwisach „Kronika” o godzinie 18:00, 18:30 i 22:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...