reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Zone Romantica zakończył nadawanie w Polsce

dodano: 2013-08-31 04:12 | aktualizacja: 2013-09-01 19:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Zone Romantica logo.jpg 1 września 2013 roku zakończył nadawanie w Polsce kanał Zone Romantica. Stacja była obecna w Polsce od 1998 roku. Początkowo nadawała pod nazwą Romantica. Kanał emitował telenowele i filmy obyczajowe. Kanał Zone Roamntica był dostępny m.in. w ofercie platform satelitarnych CYFRA+ i Cyfrowy Polsat oraz wybranych sieci kablowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż według wcześniejszych zapowiedzi kanał Zone Romatica miał zakończył nadawania w Polsce 3 grudnia 2012 roku. Wtedy to kanały Chello Zone przeszły rebranding wynikający ze współpracy nadawcy z CBS Studios International. I tak Zone Europa przekształcony został w CBS Europa, Zone Reality w CBS Reality i Club TV w CBS Drama. Według wcześniejszych informacji nadawcy, kanał Zone Romantica miał zostać przekształcony w CBS Action. Kanał CBS Action pojawił się m.in. na platformach satelitarnych  Cyfrowy Polsat i CYFRA+, ale kanał Zone Romantica pozostał w ofercie tych platform i wybranych sieci kablowych.

Na początku marca 2013 roku Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, w rozmowie z serwisem tvpolsat.info nie przekazała konkretnego terminu wyłączenia kanału, poinformowała tylko, że platforma o ewentualnych zmianach dotyczących stacji Zone Romantica będzie informować na bieżąco (więcej tutaj). 1 kwietnia 2013 roku kanał Zone Romantica został wycofany z oferty sieci kablowych i platformy CYFRA+ (więcej tutaj). Stacja nie zakończyła jednak nadawania jak to wcześniej zapowiadano (więcej tutaj i tutaj) - wciąż mogli ją oglądać abonenci platformy Cyfrowy Polsat (więcej tutaj).

Pod koniec sierpnia br. Cyfrowy Polsat poinformował (więcej tutaj i tutaj), iż 1 września br. w ofercie platformy pojawi się nowy kanał Polsat Romans. Stacja zastąpi w ofercie kanał Zone Romantica, który decyzją nadawcy z końcem sierpnia zakończy nadawanie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...