reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Zone Romantica zakończył nadawanie w Polsce

dodano: 2013-08-31 04:12 | aktualizacja: 2013-09-01 19:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Zone Romantica logo.jpg 1 września 2013 roku zakończył nadawanie w Polsce kanał Zone Romantica. Stacja była obecna w Polsce od 1998 roku. Początkowo nadawała pod nazwą Romantica. Kanał emitował telenowele i filmy obyczajowe. Kanał Zone Roamntica był dostępny m.in. w ofercie platform satelitarnych CYFRA+ i Cyfrowy Polsat oraz wybranych sieci kablowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż według wcześniejszych zapowiedzi kanał Zone Romatica miał zakończył nadawania w Polsce 3 grudnia 2012 roku. Wtedy to kanały Chello Zone przeszły rebranding wynikający ze współpracy nadawcy z CBS Studios International. I tak Zone Europa przekształcony został w CBS Europa, Zone Reality w CBS Reality i Club TV w CBS Drama. Według wcześniejszych informacji nadawcy, kanał Zone Romantica miał zostać przekształcony w CBS Action. Kanał CBS Action pojawił się m.in. na platformach satelitarnych  Cyfrowy Polsat i CYFRA+, ale kanał Zone Romantica pozostał w ofercie tych platform i wybranych sieci kablowych.

Na początku marca 2013 roku Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, w rozmowie z serwisem tvpolsat.info nie przekazała konkretnego terminu wyłączenia kanału, poinformowała tylko, że platforma o ewentualnych zmianach dotyczących stacji Zone Romantica będzie informować na bieżąco (więcej tutaj). 1 kwietnia 2013 roku kanał Zone Romantica został wycofany z oferty sieci kablowych i platformy CYFRA+ (więcej tutaj). Stacja nie zakończyła jednak nadawania jak to wcześniej zapowiadano (więcej tutaj i tutaj) - wciąż mogli ją oglądać abonenci platformy Cyfrowy Polsat (więcej tutaj).

Pod koniec sierpnia br. Cyfrowy Polsat poinformował (więcej tutaj i tutaj), iż 1 września br. w ofercie platformy pojawi się nowy kanał Polsat Romans. Stacja zastąpi w ofercie kanał Zone Romantica, który decyzją nadawcy z końcem sierpnia zakończy nadawanie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama