reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

ADB z produktem i usługą do SAT Kurier Awards

dodano: 2013-09-05 10:37 | aktualizacja: 2013-09-05 10:49
autor: Anita Dąbek | źródło: satkurier.pl

ADB Firma Advanced Digital Broadcast (ADB) zgłosiła produkt i usługę do nominacji SAT KURIER AWARDS 2013. Produktem jest dekoder mediaBOX+ zgłoszony do dwóch kategorii: Najlepszy dekoder dedykowany i Najlepszy produkt na rynku. ADB zgłosił także usługę multi-screen do kategorii Innowacja roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według badań NPD DisplaySearch, ponad 80% użytkowników tabletów i smartfonów używa ich do oglądania telewizji lub podczas oglądania telewizji. Zaś IHS podaje, że 43 światowych operatorów pay-TV już w 2015 roku będzie dostarczać swoją ofertę telewizyjną do 310 milionów mobilnych urządzeń. Dlaczego zatem nie wykorzystać faktu powszechnej obecności przenośnych urządzeń i nie dać użytkownikom nieograniczonego, pod względem czasu i miejsca, dostępu do ich ulubionych treści?

Multi-screen oznacza w dosłownym tłumaczeniu wiele ekranów. Multi-screen to możliwość oglądania dokładnie tych samych kanałów telewizyjnych, nagrań czy też usług na żądanie na wszystkich urządzeniach jednocześnie, tj. na telewizorze, tablecie i smartfonie. Od tej chwili ten sam pakiet telewizyjny, włącznie z jego najbardziej atrakcyjną ofertą premium, jest dostępny także na tablecie i smartfonie. Zatem, wszystkie filmy, seriale czy wiadomości są zawsze z użytkownikiem gdziekolwiek i na czymkolwiek zechce on je obejrzeć. Można więc wyobrazić sobie sytuację, w której dzieci oglądają bajki z oferty VoD, gotująca mama zerka na tablet, na którym odtwarza nagrany program kulinarny a tata na żywo śledzi poczynania polskich siatkarzy na swoim smartfonie.Multi-screen oferuje nowe doznania telewizyjne, ponieważ pozwala oglądać ulubione treści w domu i poza nim, w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu mobilnym. To, co warte jest podkreślenia, to fakt, iż wszystkie urządzenia działające w ramach multi-screen mają ten sam, spójny interface, co znacznie ułatwia korzystanie z tej zaawansowanej usługi.

Najciekawsze funkcjonalności multi-screen:
  • Ten sam zestaw kanałów telewizyjnych dostępny na telewizorze i urządzeniach mobilnych
  • Dystrybucja treści do większej liczby ekranów
  • Dostęp do nagrań, serwisów OTT i treści na żądanie w domu i poza nim
  • Zdalne nagrywanie
  • Wykorzystanie smartfona lub tableta jako pilota telewizyjnego
  • Multi-screen firmy ADB to jedna z najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii w branży telewizji cyfrowej, którą operatorzy mogą zaoferować swoim abonentom.

Polacy mogą korzystać z tego rozwiązania od marca 2013 roku.

Informacje na temat dekodera mediaBOX+ można znaleźć na stronie internetowej nc+: http://ncplus.pl/oferta/dekodery/mediabox-hd-pvr-500-gbMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...