reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały 4fun.tv, RBL.TV i TV.Disco z aplikacją FUN APP

dodano: 2013-09-10 16:49 | aktualizacja: 2013-09-10 17:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

4fun Media logo.png Już we wrześniu 2013 roku dla wszystkich kanałów 4fun Media zostaną wprowadzone funkcje aplikacji mobilnej FUN APP, dzięki której widzowie dostaną do ręki technologię Second Screen, pozwalającą na zabawę z programem telewizyjnym stacji 4fun.tv, RBL.TV i TV.Disco. FUN APP będzie dostarczać widzom kolejne warstwy interakcji, komunikacji i rozrywki bazując na kontencie telewizyjnym.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikacja FUN APP oferuje funkcjonalność interaktywnej gry - quizu muzycznego powiązanego z teledyskami emitowanymi na antenie wszystkich trzech stacji. Dostarcza kontent rozszerzony, czyli dodatkowe informacje o artystach, których klipy widać na antenie stacji wraz z możliwością polubienia danego klipu, a także informacje o ramówce, programach, prezenterach, konkursach, aktualnie prezentowanych klipach muzycznych, programach, informacje o kolejnych elementach ramówki. Stwarza możliwość oglądania telewizji na żywo za pomocą streamingu, współkomentowania oglądanej telewizji przez widzów.

Aplikacja oferuje przełomowe rozwiązanie - system reklamy rozszerzonej, pozwalający na zsynchronizowane prezentowanie dodatkowych treści rozszerzających reklamy widoczne w telewizji czy też system rozpoznawania obrazu z aparatów fotograficznych, wbudowanych w urządzenia mobilne, dzięki którym stacje TV, wraz z partnerami marketingowymi, uzyskają możliwość prowadzenia aktywności w powiązaniu z fotografowaniem dowolnych przedmiotów, logo czy np. naklejek. Reklamodawcom umożliwi ona prowadzenie wielopłaszczyznowych i zintegrowanych, a przede wszystkich cross mediowych, czyli bardziej skutecznych kampanii reklamowych.

Aplikacja będzie dostępna na telefony z systemem iOS oraz Android, na komputery i urządzenia mobilne poprzez rozwiązanie HTML5, ale także na komputery z systemem Windows 8 jak i na platformie Facebook.com.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...