reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszyła kampania Fundacji Polsat [wideo]

dodano: 2013-09-11 12:13
autor: AdamekAdam | źródło: Fundacjapolsat.pl

Fundacja Polsat Na antenie Telewizji Polsat ruszyła kolejna, dziesiąta odsłona kampanii pod hasłem „Fundacja POLSAT - Jesteśmy dla dzieci”. Spoty mają za zadanie pokazać wagę każdego, pojedynczego SMS-a o treści POMOC wysłanego, by wesprzeć działania Fundacji - dofinansowanie rehabilitacji podopiecznych, remonty i wyposażenie szpitali oraz zakup i dofinansowanie leczenia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kampania składa się z trzech 30-sekundowych spotów. Emitowana będzie na antenie Telewizji Polsat, Polsat Cafe, Polsat News i Polsat Play.

- Fundacja Polsat każdego dnia realizuje swoje cele statutowe, którymi są ratowanie życia i zdrowia dzieci. Celem najnowszej odsłony kampanii „Jesteśmy dla dzieci” jest pokazanie, jak czynnie w tej pomocy uczestniczą nasi darczyńcy - każdy SMS przez nich wysłany jest np. cząstką aparatu do ultrasonografii przekazanego do szpitala, działaniem rehabilitanta lub lekami do chorego dziecka. To naprawdę wielka i wymierna pomoc - składająca się z wielu małych, dobrych uczynków - powiedziała o najnowszej kampanii Wiceprezes Fundacji Polsat, Krystyna Aldridge-Holc.
W trzech odsłonach spotu widzimy chore dzieci w czasie ich codziennej walki o lepszą przyszłość. Na sali operacyjnej, w aptece oraz na sali ćwiczeń rehabilitacyjnych impulsem do działania i motorem zmian jest każdorazowo przesłany SMS.

Kampanię zrealizowała Telewizja Polsat. Spoty wyreżyserował Michał Fazlejew, producentem wykonawczym był Krzysztof Hansz.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...