reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Projekt Tyszka” z Kożuchowską w TVN Style

dodano: 2013-09-12 14:34 | aktualizacja: 2013-09-12 15:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TVN STYLE Była moda na taniec, teraz wszyscy gotują. Po obejrzeniu nowego programu TVN Style (TVN Style HD) widzowie będą chcieli robić tylko jedno! Fotografować! Swoją pasją zarazi ich Marcin Tyszka. Jedyny polski fotograf, który odnosi sukcesy na całym świecie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie można wyobrazić sobie lepszego przewodnika po świecie fotografii. Marcin Tyszka jest najbardziej rozchwytywanym polskim fotografem mody. Jego zdjęcia ukazują się na okładkach prestiżowych pism na całym świecie. „Vogue”, „Elle", „Harper’s Bazar", „Vanity Fair", „Marie Claire", „InStyle", „Glamour" i „Cosmopolitan" to tylko niektóre z tytułów, z którymi współpracuje. Przed jego obiektywem stawały najsłynniejsze modelki, m.in. Anja Rubik, Eva Herzigova czy Laetitia Casta.

Marcin robi zdjęcia na całym świecie i dużo podróżuje. Jak żyje? Z kim pracuje? Jak wyglądają kulisy sesji zdjęciowych
z największymi gwiazdami? Fotograf zabierze ze sobą kamerę i pokaże widzom miejsca, do których niewiele osób ma dostęp. Tylko widzowie TVN Style (TVN Style HD) zobaczą, jak fotografuje światowej sławy modelkę i aktorkę Millę Jovovic.

To nie wszystko! Program „Projekt Tyszka” to niezwykła szansa, żeby uczyć się od mistrza. Marcin Tyszka potrafi zrobić dobre zdjęcie w każdych warunkach. Nie musi mieć do dyspozycji super sprzętu, pięknego studia i zjawiskowej modelki. Znany fotograf twierdzi, że wystarczy znać parę podstawowych zasad, przestrzegać kilku reguł i mieć... telefon komórkowy. Nieważne czy dopiero zaczynasz, czy zrobiłeś już setki fotosów. Marcin podzieli się z widzami swoim doświadczeniem i przydatnymi wskazówkami. W kolejnych odcinkach spotka się z osobami, które mają kłopot ze zrobieniem różnego rodzaju zdjęć. Jak sfotografować mieszkanie, żeby korzystnie je sprzedać? Co zrobić, żeby wypaść atrakcyjnie podczas sesji fotograficznej, która ma być prezentem dla męża? Od tej pory już nikt nie przywiezie z wakacji nieostrej, prześwietlonej i źle wykadrowanej fotografii. Zrobić zdjęcie z Marcinem każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. No to pstryk!

W pierwszym odcinku programu zobaczymy kulisy sesji dla francuskiego wydania magazynu „Vogue”. Tylko w TVN Style (TVN Style HD) znany fotograf pokaże, jak wygląda praca dla „biblii mody”. To nie wszystko! Marcin Tyszka doradzi widzom, jakie sztuczki zastosować, aby na zdjęciu wyjść szczuplej, wydłużyć nogi, a także ukryć podwójny podbródek. W specjalnej kapsule „Ech, to pierwsze zdjęcie”, Tyszka przeprowadzi wywiad z Małgorzatą Kożuchowską. Znany fotograf i Małgosia będą wspominali ten „pierwszy raz”, kiedy aktorka stanęła przed jego obiektywem. Było to prawie 15 lat temu. Przez ten okres Marcin zrobił Małgosi kilkanaście sesji zdjęciowych dla największych polskich tytułów. Współpraca ta zaowocowała piękną przyjaźnią. Jak wyglądało pierwsze zdjęcie Kożuchowskiej?

„Projekt Tyszka” - emisja 6 października 2013 roku o 12:35 w TVN Style i TVN Style HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...