reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mediabox od ADB z prestiżową nagrodą CSI

dodano: 2013-09-15 17:14 | aktualizacja: 2013-09-16 14:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: ADB/IBC2013

mediaBOX+ Podczas wystawy IBC 2013 w Amsterdamie, dekoder Mediabox od ADB, znany z platformy nc+, zdobył prestiżową nagrodę CSI w kategorii „Najlepsze  rozwiązanie satelitarne”. Przypomnijmy, że właśnie ten dekoder od ADB pod nazwą mediaBOX+ został wprowadzony na polski rynek przez platformę nc+ w marcu bieżącego roku. Jest to jeden z najnowocześniejszych, hybrydowych dekoderów z nagrywarką, który jest sercem domowej rozrywki. Stworzony został z myślą o operatorach, którzy chcą zaoferować multi-room i multi-screen, czyli usługę „TV everywhere”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mediabox od firmy ADB to nie tylko oglądanie telewizji, nagrywanie czy korzystanie z serwisów OTT ale i zatrzymywanie oglądanych treści na jednym urządzeniu i kontynuowanie na drugim (Follow Me) oraz funkcja płynnego ruchu i dźwięku nagranych treści (Smooth View™).

Wartym podkreślenia jest fakt, że ADB Mediabox, tak jak i wszystkie urządzenia działające w ramach multi-screen, ma jeden, spójny interface użytkownika ADB Carbo™.
- Wybraliśmy ADB Mediabox, by dać naszym abonentom rozrywkę na najwyższym poziomie. Teraz mogą odkryć  zupełnie inne oblicze swoich tabletów i używać ich jako w pełni funkcjonalne piloty telewizyjne - powiedział Jan Frelek, Dyrektor ds. Rozwoju w nc+.

- Wdrażanie tak zaawansowanych rozwiązań to zawsze wielkie wyzwanie ale technologia i doświadczenie ADB pozwalają nam bez obaw je podejmować - dodał Jan Frelek.

- Od samego początku, tak projektowaliśmy Mediabox by był łatwy do wdrożenia dla operatora i jednocześnie prosty w obsłudze dla użytkownika. Sędziowie przyznając tytuł „Najlepszego rozwiązania satelitarnego” potwierdzili, że udało nam się tego dokonać.” – mówi Peter Balchin, Prezes ADB.

Najważniejsze funkcjonalności ADB Mediabox:

- Ten sam interface użytkownika ADB Carbo™  na wszystkich urządzeniach
- Odtwarzanie nagrań ze słyszalnym audio, tj. w trybie SmoothView™
- Usługi OTT, w tym muzyka i video na żądanie
- Tablet lub smartfon jako w pełni funkcjonalny pilot telewizyjny
- Multi-room z FollowMe
- Multi-screen i telewizja wszędzie.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...