reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2 wydłuża pasmo JUNIOR TV w dni robocze

dodano: 2013-09-17 14:55 | aktualizacja: 2013-09-17 17:27
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

Puls 2 PULS 2 od tego tygodnia wydłuża pasmo JUNIOR TV, rozszerzając ofertę bajek oraz wprowadzając animacje pełnometrażowe i filmy familijne. Nadawane od poniedziałku do piątku pasmo emitowane jest obecnie w godz. 8:00 - 19:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W paśmie JUNIOR TV oprócz popularnych animacji, takich jak „Marta Mówi”, „Inspektor Gadżet”, „Dennis Rozrabiaka”, „Sonic Underground” czy „Mia i ja”, można oglądać kultowe kreskówki, uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i rodziców: „Pszczółka Maja”, „Reksio” oraz „Bolek i Lolek”.  Dodatkowo na antenie PULS 2 zadebiutowała, należąca do klasyki gatunku, seria „Kaczor Donald przedstawia” oraz powróciły znane tytuły: „Super Auta”, „George prosto z drzewa”, „Leonardo”, „Przyjaciele z Kieszonkowa”, „Pippi” czy „Milusiaki”. Nowością są emitowane w tym paśmie o 16:00, animacje pełnometrażowe oraz filmy familijne- m.in.: „Barbie w Dziadku do orzechów” „Barbie Syrenkolandia”, „Przygody Kubusia Puchatka”, „Alicja w krainie czarów”, „Tajemnica szyfru Marabuta”, „Tajemnice Wiklinowej Zatoki” oraz seria familijna  „Najpiękniejsze Baśnie Braci Grimm”.

PULS 2 to najszybciej rozwijający się kanał powstały na potrzeby naziemnej telewizji cyfrowej i jeden z niewielu w Polsce, który po zaledwie 13 miesiącach od startu osiągnął w sierpniu 1,48% (SHR 16-49) udziału w rynku, zajmując 12. miejsce w Polsce. PULS 2 i TV Puls na swoich antenach oferują obecnie najwięcej programów skierowanych do rodziców z dziećmi, spośród wszystkich kanałów naziemnych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...