reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zamiast „Rodzinki.pl” nowy serial z Karolakiem

dodano: 2013-09-25 17:01
autor: AdamekAdam | źródło: superseriale.pl/Świat seriali

TVP2 TVP 2 Dwójka Rodzinka.pl Rodzinka pl Toamsz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Zła wiadomość dla wielomilionowej rzeszy fanów serialu „Rodzinka.pl”. Wiosną 2014 roku widzowie nie zobaczą już w TVP2 szóstej serii „Rodzinki.pl”, podają Superseriale.pl. Zamiast serialu o przygodach rodziny Boskich pojawi się zupełnie nowa produkcja - sitcom o pracownikach stacji benzynowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Castingi do głównych ról w „Baronie24” ruszyły w ubiegłym tygodniu. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, kto zagra główne role w serialu „Baron24”, ale „Świat Seriali” podaje, że w obsadzie znalazła się gwiazda „Rodzinki.pl” - Tomasz Karolak. Tomaszowi Karolakowi partnerować ma podobno Izabela Kuna, czyli Maria Pyrka z „Barw szczęścia”. Według doniesień „Świata Seriali” w pozostałych rolach zobaczymy na ekranie m.in. Ewę Ziętek, czyli Walerię Koszyk z „Barw szczęścia”, Antoniego Królikowskiego, czyli Kubę z „Nad rozlewiskiem” oraz Pawła Wilczaka, czyli Mareczka z „Na dobre i na złe”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...