reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rekordowa oglądalność „Skyfall” w CANAL+

dodano: 2013-10-01 14:59 | aktualizacja: 2013-10-01 15:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: CANAL+ Cyfrowy

Canal+ Emitowaną 28 września 2013 roku najnowszą część serii o Jamesie Bondzie obejrzało 254 000 widzów. To absolutny rekord wśród filmów fabularnych prezentowanych na antenie CANAL+ w 2013 roku. „Skyfall” zdystansował pokazywaną dwa tygodnie wcześniej megaprodukcję Petera Jacksona „Hobbit: Niezwykła podróż", która przyciągnęła przed telewizory 220-tysięczną widownię.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Skyfall” był priorytetem, jeżeli chodzi o komunikację programową nc+. Tytuł był eksponowany w spotach i layoutach wrześniowej kampanii reklamowej. Na filmowym profilu facebookowym CANAL+ została uruchomiona aplikacja „Którym jesteś Bondem?”. W zabawie internauci odpowiadając na kilka pytań, mieli okazję sprawdzić, do którego z aktorów odtwarzających rolę agenta 007 jest im najbliżej. W quizie wzięło udział ponad 5000 osób, z których prawie 40 proc. wybrało reakcje i atrybuty charakterystyczne dla Daniela Craiga.

Najważniejsza premiera września była również promowana specjalną akcją teaserową skierowaną do mediów. O najnowszym „Bondzie” dziennikarze zostali poinformowani przesyłką zawierającą teczkę z aktami stylizowanymi na prawdziwe akta agencji MI6. Dokumentacja wprowadzająca w klimat opisanej w filmie intrygi stanowiła jednocześnie źródło ciekawostek i statystyk na temat kultowej serii filmów o najsłynniejszym agencie Jej Królewskiej Mości.

„Skyfall” jako 14. film w historii i jako pierwszy „Bond” zarobił ponad miliard dolarów i według stanu na wrzesień 2013 roku jest 8. na liście najbardziej dochodowych filmów wszech czasów oraz 1. w Wielkiej Brytanii. Sukcesowi kasowemu „Skyfall” towarzyszyły pozytywnie oceny krytyków. Film zdobył m.in. dwie nagrody BAFTA i 5 nominacji do Oscara, w tym dwie statuetki: za najlepszy montaż dźwięku (Per Hallberg i Karen Baker Landers) i najlepszą piosenkę (Adele), która wygrała także Złoty Glob.

Kolejne emisje „Skyfall“ w CANAL+ i CANAL+ HD: 3 października 2013 roku o 23:30 i 11 października 2013 roku o 21:45.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...