reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Coś tu się kroi” - polska nowość w Fox Life [wideo]

dodano: 2013-10-08 14:44 | aktualizacja: 2013-10-08 16:54
autor: Anita Dąbek | źródło: Fox Life

Fox Life nowe Fox Life (Fox Life HD), kanał rozrywkowy pełen silnych emocji i optymizmu, przygotowuje dla polskich widzów kolejną lokalną produkcję. „Coś tu się kroi” to nowy, autorski program rozrywkowy, w którym uczestnicy przekonają się, czy zamiłowanie do gotowania i wspólne gusta kulinarne mogą przerodzić się w coś więcej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Coś tu się kroi” to program, który odkrywa osobowości i zdolności kulinarne uczestników, otwierając przed nimi wiele nowych możliwości, od poznania nowych ludzi, poprzez przeżycie wspaniałej przygody, aż po znalezienie nowej miłości.

W programie miłość uczestników do jedzenia może zamienić się w prawdziwe, płomienne uczucie między nimi. Bohaterami każdego z odcinków są singiel lub singielka, którzy zgadzają się z zasadą „przez żołądek do serca” i czterech śmiałków, którzy chcą o to serce zawalczyć. W trakcie programu będą musieli poradzić sobie z różnymi wyzwaniami, będą to zarówno zadania dotyczące sztuki kulinarnej, jak i sposobu prezentacji wykonanych potraw i własnej osobowości.

Konkurujący uczestnicy są eliminowani na poszczególnych etapach rywalizacji, a w finale odcinka poszukujący bohater decyduje z kim chciałby się spotkać na romantycznej kolacji.

- „Coś tu się kroi” to kolejny emocjonujący projekt, który będzie doskonałym uzupełnieniem oferty programowej kanału Fox Life - mówi Carlos Ortega, EVP Central Eastern Europe Fox International Channels (FIC). - Ci wszyscy, którzy lubią relaks i dobrą rozrywkę w telewizji znajdą to wszystko w naszym nowym programie, w którym będą mogli śledzić zmagania uczestników, szukających swojej drugiej połówki - dodaje.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z Fox International Channels Poland. To dla naszej firmy  wspaniała okazja, by  zaprezentować własny format „Coś tu się kroi”, którego koproducentem będzie FIC. Prowadzimy także rozmowy o wprowadzeniu na antenę Fox Life kolejnych własnych formatów - mówi Jan Kępiński, producent, właściciel firmy produkcyjnej Jake Vision sp. z o.o.

Osoby zainteresowane udziałem w programie mogą zgłosić się wypełniając ankietę znajdującą się na stronie www.costusiekroi.pl. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 20 października br.

Program „Coś tu się kroi” będzie składał się z 12 odcinków. Widzowie zobaczą produkcję na kanale Fox Life (Fox Life HD) na początku 2014 roku. Autorem pomysłu jest firma Jake Vision, znana z takich produkcji jak „Must Be the Music: Tylko Muzyka”, „Got to Dance: Tylko Taniec” i „Top Chef”.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...