reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Październikowe hity filmowe w Orange

dodano: 2013-10-08 14:50 | aktualizacja: 2013-10-08 17:20
autor: Anita Dąbek | źródło: Orange

Orange „Kac Vegas 3”, „Układ zamknięty” czy „Człowiek ze stali” - to filmowe nowości, które od października 2013 roku będzie można zobaczyć w wypożyczalni filmów Orange na orange.pl oraz w Orange TV. W tej chwili klienci mogą wybierać z ponad 700 tytułów dostępnych do obejrzenia w telewizorze, na tablecie, laptopie czy smartfonie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Układ zamknięty” to oparty na prawdziwych wydarzeniach thriller w reżyserii Ryszarda Bugajskiego, który będzie można obejrzeć od 30 października br. Film przedstawia historię trzech właścicieli świetnie prosperującej spółki, którzy wskutek zmowy skorumpowanych urzędników - prokuratora (Janusz Gajos) i naczelnika urzędu skarbowego (Kazimierz Kaczor) - zostają pokazowo zatrzymani pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej i prania brudnych pieniędzy.

Z kolei już od 2 października br. fani komedii mogą obejrzeć „Kac Vegas” - trzeci i ostatni film z bijącej wszelkie rekordy serii komediowej w reżyserii Todda Phillipsa. Ponadto w ofercie pojawią się takie hity jak: „Człowiek ze stali” z Russellem Crowe, „W ciemność. Star Trek” i „Klątwa laleczki Chucky”.

Filmy mogą oglądać klienci usługi Orange TV (na ekranie telewizora przez dekoder), a wszyscy zainteresowani mogą wypożyczać filmy na portalu orange.pl w zakładce Telewizja Tu i Tam. Po wypożyczeniu filmy są dostępne na komputerze, tablecie lub smarfonie przez 48 godzin.

Filmy można wypożyczać pod adresem: http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam/kategoria/8468634/filmy


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...