reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cykl „Niedziele grozy” na kanale 13 Ulica

dodano: 2013-10-09 18:58 | aktualizacja: 2013-10-09 19:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Universal Networks International

13 ulica W październiku 2013 roku, w niedzielne wieczory, 13 Ulica zaprasza do oglądania mrożących krew w żyłach horrorów. Będą to: „Halloween”, „Halloween: 20 lat później”, „Halloween: Powrót”, „Candyman 3: Dzień umarłych”, „Krew niewinnych” oraz „Oni”. Emisje o godzinie 22:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 13 października br., widzowie będą mogli obejrzeć „Krew niewinnych” oraz „Halloween: 20 lat później”. W małym miasteczku Cherry Falls, seryjny morderca zaczyna zabijać uczniów szkoły średniej. Z czasem okazuje się, że ofiarami zamaskowanego mordercy padają wyłącznie dziewice. Nastolatki postanawiają przechytrzyć zabójcę i same opracowują plan działania. W roli głównej wystąpiła Brittany Murphy. O północy stacja zaprasza na film „Halloween: 20 lat później”, w którym Laurie Strode przekona się, że choć od brutalnych wydarzeń minęło już 20 lat, psychopata Michael Myers nadal szuka zemsty. Tym razem ofiarą mordercy ma paść syn Laurie.

Kolejna niedziela będzie wyjątkowo wstrząsająca. 13 Ulica zaprezentuje filmy „Oni” i „Halloween: Powrót”. Bohaterami pierwszego z horrorów są uczniowie, którzy jednoczą siły, by uchronić szkołę i nauczycieli przed inwazją stworzeń z kosmosu. „Halloween: Powrót” to perypetie Laurie Strode, która znowu musi uciekać przed chorym psychicznie bratem mordercą.

W ostatnią niedzielę października br. stacja zaprasza na filmy „Candyman 3: Dzień umarłych” i „Halloween”. Horror „Candyman 3: Dzień umarłych” to opowieść o upiornym seryjnym mordercy z hakiem zamiast dłoni, który pojawia się w wieczór Święta Zmarłych. Chce wrobić swoją daleką krewną Caroline McKeever, właścicielkę galerii sztuki, w morderstwo grupy przyjaciół. Z zimną krwią przygląda się, jak kobieta traci kontrolę nad swoim życiem. Pięć minut po północy stacja wyemituje „Halloween”. Brutalny psychopata Michael Myers powraca do rodzinnego miasta, aby odnaleźć i zabić swoją siostrę, której kiedyś udało się wyrwać z jego rąk.

„Niedziele grozy” na kanale 13 Ulica:

- niedziela, 13 października 2013 roku od 22:00: „Krew niewinnych”, „Halloween: 20 lat później”,
- niedziela, 20 października 2013 roku od 22:00: „Oni”, „Halloween: Powrót”,
- niedziela, 27 października 2013 roku od 22:00: „Candyman 3: Dzień umarłych”, „Halloween”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...