reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lider Bayer Full z córką w TV.Disco [wideo]

dodano: 2013-10-10 17:56 | aktualizacja: 2013-10-10 18:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: 4fun Media

TV.Disco TV Disco Sławomir Świerzyński wraz ze swoją córką Nikolą rozpoczynają podróż po Polsce (więcej tutaj). W premierowym odcinku odwiedzą rodzinę mieszkającą w Kownatach koło Czernic Borowych, w powiecie przasnyskim. Powód wizyty?  Dziesiąta rocznica ślubu. Tradycyjny polski dom, tradycyjna kuchnia i tradycyjne wspólne biesiadowanie przy stole. Oryginalne prezenty dla prowadzących,  zwierzenia gospodarzy, wspomnienia i zaskakujące opowieści lidera Bayer Full i jego córki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do kogo jeszcze popłyną gorące życzenia prosto z serca, które prowadzący program przewożą w pilnie strzeżonej „magicznej skrzyni”? Jakie piosenki dedykują widzowie TV.Disco swoim bliskim? Życzenia napływają z różnych miejsce w całej Polsce, nawet z jednostek wojskowych.

Nikola i Sławomir Świerzyńscy, foto: TV.Disco


- Sprawdźcie, może to właśnie Wam za pośrednictwem Sławka i Nikoli Świerzyńskich, ktoś chce zadedykować Wam ulubioną piosenkę - informuje TV.Disco.

„Koncert Życzeń” to nie tylko dedykacje muzyczne widzów, które prezentują Sławomir i Nikola Świerzyńscy. To świetna rozrywka dla całej rodziny. Pokoleniowe starcie ojca z córką przyniesie wiele ciekawych i zabawnych sytuacji. Różnice zdań w rodzinnej dyskusji dwojga charyzmatycznych prowadzących, wspomnienia lidera Bayer Full kontra obecne podejście do tych samych spraw prezentowane przez Nikolę. Para gospodarzy programu odwiedza z kamerą wybranych adresatów życzeń przesyłanych przez widzów. Podróże po Polsce, niespodziewane, pełne emocji i radości wizyty - to właśnie Sławomir Świerzyński z córką Nikolą będą fundować widzom TV.Disco. Spotkanie z gwiazdami polskiej sceny disco polo, wspólna rozmowa, zdjęcia, to dla fanów pamiątka na całe życie. Każdy z widzów może złożyć życzenia swoim bliskim. Najciekawsze z nich zostaną przekazane osobiście przez prowadzących „Koncert Życzeń”.

Nikola i Sławomir Świerzyńscy, foto: TV.Disco


„Koncert Życzeń” - premiera w niedzielę, 13 października 2013 roku o 13:00, a powtórki we wtorki i piątki o 17:00 w TV.Disco.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...