reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Zemsta” 3 w Fox Life

dodano: 2013-10-17 14:28 | aktualizacja: 2013-10-17 15:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox International Channels Poland

Fox Life nowe Na Fox Life (Fox Life HD) powraca z trzecim sezonem „Zemsta” (po raz pierwszy w Polsce) - serial pełen emocji i napięcia, który śledzi losy opanowanej żądzą zemsty Emily Thorne. W nowym sezonie, którego premiera odbędzie się 24 listopada 2013 roku, Emily powraca na ścieżkę zemsty i emocje ponownie sięgają zenitu jak to miało miejsce w pierwszym sezonie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial śledzący losy opanowanej żądzą zemsty Emily Thorne powraca z trzecim, pełnym emocji i napięcia sezonem na Fox Life (Fox Life HD).

Emily Thorne (Emily VanCamp), która pojawiła się pewnego dnia w Hamptons, z pozoru wydawała się być przyjazną i wyrafinowaną dziewczyną z sąsiedztwa. Rozbrajający urok i wielkoduszność umożliwiły jej dostęp do najbardziej elitarnych kręgów społeczności Hamptons. Jednak Emily okazała się nie być tym, kim się wydawała, ukrywając się za fałszywą tożsamością dała się poznać jako niebezpieczna kobieta, która w mieście pojawiła się tylko z jednego powodu - niepohamowanej chęci zemsty.

Akcja trzeciego sezonu zaczyna się w Hamptons, kiedy Emily Thorne wraca na ścieżkę zemsty i znowu emocje sięgają zenitu jak w pierwszym sezonie. W międzyczasie powrót syna Victorii Grayson rodzi zmiany i komplikacje dla całej wpływowej rodziny. Szybkie spojrzenie w przyszłość pokazuje, że wydarzenie, które ma być ślubem stulecia może zakończyć się śmiercią Emily.

„Zemsta” - sezon 3., emisja w niedziele (od 24 listopada 2013 roku) o 22:00 w Fox Life i Fox Life HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...