reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP: Nie rezygnujemy z TVP Dokument

dodano: 2013-10-17 17:07 | aktualizacja: 2013-10-17 19:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TVP Juliusz Braun, prezes TVP S.A., przyznał niedawno, że dziecięcy kanał TVP ABC będzie jedynym rozszerzeniem oferty Telewizji Polskiej w najbliższym czasie (więcej tutaj). Pojawia się pytanie - co z kanałem TVP Dokument, na który nadawca posiada koncesję (więcej tutaj), a który jeszcze nie wystartował (więcej tutaj i tutaj)? Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP S.A., poinformował serwis satkurier.pl, iż słowa prezesa Brauna oznaczają, że po TVP ABC nadawca nie przewiduje na razie starań o kolejne koncesje.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP ABC ma ruszyć w kwietniu 2014 roku.

- Termin uruchomienia Dokumentu uzależniony jest w szczególności od sytuacji finansowej Telewizji Polskiej, ale pamiętajmy, że koncesja przewiduje, iż powinien on ruszyć do końca sierpnia 2014 roku. Jak na razie zachęcamy do korzystania z bogatej oferty dokumentów dostępnych w innych naszych kanałach - powiedział w rozmowie z serwisem satkurier.pl Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP.

Obecnie w portfolio Telewizji Polskiej są następujące kanały: TVP1, TVP1 HD, TVP2, TVP2 HD, TVP HD, TVP Polonia, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Sport, TVP Seriale, TVP Rozrywka, internetowy TVP Parlament, TVP Żagle, TVP Info i programy 16 ośrodków regionalnych TVP, skupione we wspólnym paśmie TVP Regionalna. W przygotowaniu są: TVP Dokument, dziecięcy TVP ABC i TVP Sport HD. W połowie lat 90-tych ubiegłego wieku, przez krótki czas, TVP nadawała również kanał Tylko Muzyka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...
reklama