reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP: Nie rezygnujemy z TVP Dokument

dodano: 2013-10-17 17:07 | aktualizacja: 2013-10-17 19:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TVP Juliusz Braun, prezes TVP S.A., przyznał niedawno, że dziecięcy kanał TVP ABC będzie jedynym rozszerzeniem oferty Telewizji Polskiej w najbliższym czasie (więcej tutaj). Pojawia się pytanie - co z kanałem TVP Dokument, na który nadawca posiada koncesję (więcej tutaj), a który jeszcze nie wystartował (więcej tutaj i tutaj)? Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP S.A., poinformował serwis satkurier.pl, iż słowa prezesa Brauna oznaczają, że po TVP ABC nadawca nie przewiduje na razie starań o kolejne koncesje.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP ABC ma ruszyć w kwietniu 2014 roku.

- Termin uruchomienia Dokumentu uzależniony jest w szczególności od sytuacji finansowej Telewizji Polskiej, ale pamiętajmy, że koncesja przewiduje, iż powinien on ruszyć do końca sierpnia 2014 roku. Jak na razie zachęcamy do korzystania z bogatej oferty dokumentów dostępnych w innych naszych kanałach - powiedział w rozmowie z serwisem satkurier.pl Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP.

Obecnie w portfolio Telewizji Polskiej są następujące kanały: TVP1, TVP1 HD, TVP2, TVP2 HD, TVP HD, TVP Polonia, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Sport, TVP Seriale, TVP Rozrywka, internetowy TVP Parlament, TVP Żagle, TVP Info i programy 16 ośrodków regionalnych TVP, skupione we wspólnym paśmie TVP Regionalna. W przygotowaniu są: TVP Dokument, dziecięcy TVP ABC i TVP Sport HD. W połowie lat 90-tych ubiegłego wieku, przez krótki czas, TVP nadawała również kanał Tylko Muzyka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C USZKODZONA FONIA

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

399 zł Więcej...