reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sęp” - polskie kino w CANAL+

dodano: 2013-10-18 16:54 | aktualizacja: 2013-10-18 21:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Canal+ W sobotę, 19 października 2013 roku o 21:00 w CANAL+ i CANAL+ HD premiera polskiego thrillera „Sęp”. W jego obsadzie znaleźli się m.in.: Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Paweł Małaszyński, Mirosław Baka, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski, Przemysław Sadowski, Jolanta Fraszyńska i Anna Dereszowska.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z sądu znika morderca, którego czeka dożywocie. Policja zostaje postawiona na nogi, bo to nie pierwszy groźny uciekinier w ostatnim czasie. Generał Krasucki (Piotr Fronczewski) sprawę powierza dwóm najlepszym: Brożkowi (Daniel Olbrychski) z CBA i Wolinowi, pseudonim „Sęp” (Michał Żebrowski). Istnieje podejrzenie, że za ucieczkami stoi ktoś z policji. „Sęp” - inteligentny, wysportowany, nieprzekupny pasjonat fizyki kwantowej - rozpoczyna śledztwo, w którym przeciwnik wciąż o krok go wyprzedza. W międzyczasie poznaje Nataszę (Anna Przybylska), sportową mistrzynię po przeszczepie serca, z którą zaczyna łączyć go uczucie. Trzymając się ściśle reguł logiki powoli zbliża się do rozwiązania zagadki, które staje się dla niego pułapką bez wyjścia.

Anna Przybylska i Michał Żebrowski, foto: CANAL+


Premiera kinowa „Sępa” to jedno z najgłośniejszych wydarzeń filmowych początku 2013 roku. W debiucie fabularnym znanego i cenionego reżysera teatralnego Eugeniusza Korina jest wszystko, co powinno się znaleźć w dobrym dreszczowcu: kryminalna tajemnica, pościgi, sceny walki, pełna pasji scena miłosna. Są też wielkie nazwiska. Poza Przybylską i Żebrowskim w „Sępie” występują m.in. Paweł Małaszyński, Daniel Olbrychski, Anna Dereszowska, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka. Na szczególne pochwały zasługuje świetna muzyka angielskiego zespołu Archive, która tworzy klimat filmu oraz zdjęcia Arkadiusza Tomiaka.

Anna Przybylska i Michał Żebrowski, foto: CANAL+


„Sęp” - premiera w sobotę, 19 października 2013 roku o 21:00 w CANAL+ i CANAL+ HD.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w naszym codziennym wykazie: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje” i na głównej stronie satkurier.pl, w Informacjach dnia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...