reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

H2 - nowy kanał od A+E Networks w Polsce

dodano: 2013-10-20 16:02 | aktualizacja: 2013-10-21 06:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Tok FM/satkurier.pl

H2 H 2 Izabella Wiley, dyrektor generalny A+E Networks Polska, była gościem audycji „Program telewizyjny” w radiu Tok FM. W udzielonym wywiadzie zapowiedziała wprowadzenie na polski rynek w 2014 roku nowej stacji - H2. Przypomnijmy, iż nadawca na naszym rynku ma już takie stacje jak History, History HD i Crime & Investigation Network Polsat. Kanał historyczny H2 dostępny jest w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, gdzie pojawił się w maju br. (więcej tutaj) i stanowi on uzupełnienie oferty kanału History.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż w czerwcu br. Izabella Wiley była pytana, czy spółka zdecyduje się wprowadzić nowe kanały na polski rynek.

- Portfolio A+E Networks jest bardzo szerokie - w skład jego oprócz History i Crime & Investigation Network wchodzą takie stacje jak H2, Lifetime, BIO czy też A&E. Zamierzam przyjrzeć się tym markom i przeanalizować ich potencjał dla polskiego widza. Jeśli będzie zainteresowanie operatorów dołączeniem tych kanałów, na pewno się nad tym zastanowimy - powiedziała Izabella Wiley w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl (więcej tutaj).

Nie wykluczyła wtedy również możliwości uruchomienia kanału Crime & Investigation Network Polsat w wysokiej rozdzielczości (HD), jeśli będzie zainteresowanie ze strony operatorów kablowych i satelitarnych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 269 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...