reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

10.11 Premiera „Warsaw Shore” w MTV Polska [wideo]

dodano: 2013-10-22 15:48 | aktualizacja: 2013-10-22 15:50
autor: Anita Dąbek | źródło: MTV

MTV Polska Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy Długo oczekiwany program „Warsaw Shore” zadebiutuje na antenie MTV Polska już 10 listopada o godzinie 23:00. Program pokaże perypetie młodych, otwartych Polaków, którzy nie boją się mocnych wrażeń, silnych uczuć oraz imprez do białego rana. Jest to show wzorowany na kultowym programie „Ekipa z New Jersey” - jednym z najpopularniejszych formatów w historii telewizji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” jest największą produkcją MTV w historii grupy kanałów wchodzących w Viacom International Media Networks w Polsce. W każdą niedzielę o 23:00 przez 12 tygodni widzowie będą śledzić szalone przygody grupy barwnych, młodych Polaków. Kamery będą im towarzyszyć w domu, w pracy oraz na imprezach, które przybliżą koloryt warszawskiego życia nocnego.

Amerykański pierwowzór, czyli „Ekipa z New Jersey”, jest światowym fenomenem. Format MTV przedstawiający losy ekipy przyjaciół stał się popularny na całym świecie i jest dowodem na to, że dobry pomysł można przełożyć na różne realia. Każda kolejna ekipa i miasto, z Seaside Heights w New Jersey („Jersey Shore”), z Newcastle w Anglii („Geordie Shore”), z Cardiff w Walii („The Valleys”), czy z hiszpańskiej Gandii („Gandia Shore”), dodały lokalnego smaku i wzbogaciły ten format.Producentem wykonawczym polskiej edycji „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” jest Golden Media Polska, doświadczony, niezależny producent programów telewizyjnych, odpowiedzialny za takie hity, jak: „You can Dance - Po prostu tańcz", „Bitwa na Głosy", „Perfekcyjna Pani Domu", „Bitwa o dom", „Trinny i Susannah ubierają Polskę" czy „Tak to leciało!”.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Amiko Multitracker 2 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

599 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...
reklama