reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Power TV startuje 20 listopada

dodano: 2013-10-23 10:29 | aktualizacja: 2013-10-23 11:37
autor: Anita Dąbek | źródło: satkurier.pl/winnicki.tv

Power TV Michał Winnicki powiedział redakcji satkurier.pl, że start nowego kanału muzyczno-rozrywkowego Power TV jest planowany na 20 listopada 2013 roku. Producentem i dystrybutorem nowej stacji jest firma Michał Winnicki Entertainment, znana przede wszystkim z produkcji takich jak „Wodny Świat”, „W stronę piękna”, „Darz Bór”, „GOLF Pasja i Sport”, „Letni Wakacjometr”, „High Score”, „Allegra”, „CyberPodwóko”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Celujemy ze startem w 20 listopada. Operatora transpondera ogłosimy za jakieś 2 tygodnie. Wciąż prowadzimy negocjacje, ale mamy już podpisany list intencyjny i spodziewam się podpisanej umowy na początku listopada - powiedział Michał Winnicki dla redakcji satkurier.pl.

Wiadomo natomiast, że kanał w jakości HD ma być dostępny w multicaście światłowodowym dla sieci kablowych (Emitel, Plix, Evio oraz inni operatorzy CDN), a emisja na satelicie Eutelsat HOT BIRD ma być prowadzona w modelu FTA na transponderze DVB-S2 z kompresją MPEG-4. Zespół stacji tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy w ramach firmy Winnicki.TV od blisko 8 lat zajmują się produkcją programów telewizyjnych dla nadawców ogólnopolskich i zagranicznych.

Power TV to gwarantowane 100% rozrywki przez całą dobę, twierdzi nadawca. - Tylko u nas zobaczycie najlepsze teledyski, największe gwiazdy oraz wyjątkowe programy rozrywkowe. Pragniemy podkreślić, że Power TV to pierwsza polska telewizja muzyczno-rozrywkowa w jakości HD - czytamy w komunikacie.

Ponad 50% ramówki ma zajmować polska muzyka rozrywkowa. Ważne miejsce w ofercie zająć mają też kultowe teledyski z lat 80. i 90., które poddano cyfrowej rekonstrukcji. W Power TV ma wręcz zaroić się od gwiazd, których tajemnice i sekrety będzie można poznać w seriach wielu programów.

Power TV to także bogata oferta magazynów tematycznych firmy Michał Winnicki Entertainment. Na wyłączność w Power TV będzie można zobaczyć nowe odcinki High Score – popularnego polskiego programu telewizyjnego o grach komputerowych. Power TV wybierze się ze swoją kamerą również w najskrytsze zakamarki mórz, jezior i oceanów, które co tydzień będzie pokazywać w magazynie Wodny Świat. Z kolei w paśmie Power Extreme nie zawaha się skoczyć z klifu albo wyruszyć na rajd po bezdrożach z Adamem Małyszem. Dla odrobiny relaksu stacja pokaże też wszystkie odcinki programu GOLF Pasja i Sport, gdzie między innymi z Mateuszem Kusznierewiczem, Jerzym Dudkiem oraz Mariuszem Czerkawskim będzie zdradzać tajniki tego wyjątkowego sportu. O kolejnych nowościach programowych nadawca będzie informować wkrótce.

Kanał Power TV był prezentowany w dniach 14-16 października na Konferencji PIKE w Łodzi. - Spotkał się z ogromnym zainteresowaniem operatorów kablowych, czego efektem jest już wiele podpisanych umów dystrybucyjnych - poinformował nadawca.Oficjalny profil Facebooku:
https://www.facebook.com/PowerTVpl

Firma Michał Winnicki Entertainment współpracuje z telewizjami: TVP, Polsat, TVN, TV4, Discovery, Disney, TV Biznes, TVR oraz nadawcami zagranicznymi. Świadczy pełne usługi outsourcingowe dla nadawców telewizyjnych, w tym playout SD/HD (emisja sygnału) oraz MAM (zarządzanie zasobami mediowymi). Relacjonuje duże wydarzenia, koncerty oraz imprezy sportowe. Również na żywo z wykorzystaniem wozu transmisyjnego (SNG lub łącza kablowe). Produkuje także spoty reklamowe, billboardy sponsorskie i filmy promocyjne. Realizujemy nagrania lektorskie i dubbingi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...